3nm پالادیوم نانوذرات پایین پخت دما، مورد استفاده برای سنسور هیدروژن یا تجزیه

3nm پالادیوم نانوذرات پایین پخت دما، مورد استفاده برای سنسور هیدروژن یا تجزیه

نانوذرات پالادیوم 3nm

جزئیات محصول

ETEB فناوری، یکی از تولید کنندگان پیشرو و تامین کننده در چین، در حال حاضر به ارمغان می آورد کیفیت و قابل اعتماد 3nm پالادیوم نانوذرات پخت کم درجه حرارت شما، مورد استفاده برای سنسورهای هیدروژن یا کاتالیزور. خوش آمدید به خرید محصولات با کیفیت فله با ما و سفارشات سفارشی نیز استقبال می کنیم.


اندازه ذرات: 3nm
دمای پخت: کمتر از 250 ℃


مورد استفاده در روغن لحیم، سنسورها هیدروژن و تجزیه است.


به عنوان مثال، تولید کنندگان ماشین استفاده پالادیوم به عنوان کاتالیزور در مبدل کاتالیزوری در خودرو خود را به مولکول های هوا آلوده از اگزوز ماشین خود را کمتر مضر است. با استفاده از نانوذرات پالادیوم افزایش مساحت سطح و درصد اتم پلاتین در دسترس برای تماس با مولکول های درگیر در واکنش. این اجازه می دهد دور با مقادیر کوچکتر از پالادیوم است.

نانوذرات پالادیوم نشان داده شده است که کاتالیزور موثر در انواع واکنش های شیمیایی. به عنوان مثال، نانوذرات پالادیوم می توانید میزان پلاتین است که به عنوان یک کاتالیزور در پیلهای سوختی استفاده می شود را کاهش دهد. پالادیوم هزینه تقریبا نیمی از هزینه های چه پلاتین، که می تواند به کاهش قیمت سلول های سوختی کمک کند.

محققان همچنین دریافته اند که با استفاده از نانوذرات پالادیوم می توانید عملکرد یک کاتالیزور را بهبود بخشد. در تست های آزمایشگاهی، آنها دریافتند که یک سلول سوختی با استفاده از یک کاتالیزور ساخته شده با این نانوذرات تولید شده 12 بار بیشتر در حال حاضر از یک حاوی یک کاتالیزور با استفاده از پلاتین خالص. سلول سوختی نیز ده بار دیگر به طول انجامید.

پالادیوم همچنین می توانید عملکرد نانوذرات آهن استفاده می شود برای تمیز کردن آلاینده های آلی در آب های زیرزمینی را بهبود بخشد. اضافه کردن پالادیوم به نانوذرات آهن اجازه می دهد تا آنها را به کمک الکترونهای بیشتری به واکنش، افزایش میزان که در آن کلر هیدروکربن مانند TCE بین می رود.


اندازه ذرات: 3nm
دمای پخت: کمتر از 250 ℃


مورد استفاده در روغن لحیم، سنسورها هیدروژن و تجزیه است.


یک جفت:نه بعدی:نه

پرس و جو