شیشه جلو اتومبیل جدید VW منعکس کننده حرارتی، defrosts به یخ بدون رشته سیم

- Mar 01, 2017-

شما ممکن است فکر می کنم تکنولوژی شیشه جلو اتومبیل است بستری برای تحقیق نیست، اما فولکس واگن به تازگی منتشر نوع جدیدی از شیشه جلو اتومبیل که به برخی مسائل بسیار رایج است.


"شیشه جلو آب و هوا" فولکس واگن دور می کند با عناصر گرمایش قابل مشاهده گذاشته به یک شیشه جلو اتومبیل گرم می شود. به جای یک لایه نازک از نقره رسانا در داخل شیشه های چند لایه وجود دارد. حداکثر 400-500 وات اجرا می شود از طریق لایه، کمک ذوب یخ. همچنین رشته های اضافی زیر برف پاک کن شیشه جلو اتومبیل به متوقف کردن آنها از انجماد به شیشه وجود دارد.

فولکس واگن-آب و هوا windscreen.jpg

مزایای فراتر از زمستان را گسترش دهد. که لایه نازک از نقره، در حالی که نامرئی به سرنشینان، به عنوان یک سپر حرارتی منفعل، کاهش میزان حرارت که وارد کابین وقتی که خورشید در حال درخشیدن است. فولکس واگن معتقد است که می تواند درجه حرارت داخلی با 15 درجه بیشتر از شیشه ای سنتی را کاهش دهد.

این سیستم کمی ظریف تر از شیشه جلو اتومبیل گرم معمول شما روبرو می شوند، که قابلیت سیم رشته نازک است. آن سیم تا حد زیادی نامرئی است، اما تحت شرایط خاصی، تبدیل شدن آنها کاملا آشکار و تا حدودی آزار دهنده است. بسیاری از وسایل نقلیه جگوار لندرور دارای این نوع از شیشه جلو اتومبیل.

به نظر نمی رسد که این تکنولوژی در حال آمدن است به ایالات متحده آمریکا هنوز کاملا. آن شروع خواهد شد به عنوان یک گزینه برای تعدادی از وسایل نقلیه یورو در بازار فولکس واگن، از جمله گلف ، گلف Sportsvan، TIGUAN ، شاران، Passat و پاسات نوع. قیمت در 340 یورو، که در زمان نوشتن تبدیل به حدود 365 $ شروع می شود.یک جفت:شرکت Clariant قایق نانو نقره رسانا جوهر بعدی:الکتروشیمیایی تهیه نقره نانو و نانو سیم