جوهر رسانا و چسباندن کسب و کار: همه چیز در حال تغییر است

- Feb 20, 2017-

همه چیز در حال تغییر است در جوهر و کسب و کار. رب رسانا است. IDTechEx E stimates که او جوهر رسانا و رب ها و سس بازار خواهد شد نزدیک به 1.7 میلیارد $ در 2026 با قیمت های فلزی فعلی برسد. میکرو به اندازه نقره رب ها و سس رسانا به بازار تسلط، کنترل تقریبا کل بازار در سال 2016.
 
نانو ذرات نقره، با این حال، تبدیل شدن به طور فزاینده ای رقابتی، پیدا کردن استفاده در طیف نوظهور بخش برنامه های کاربردی برای تبدیل شدن به یک بازار 80 میلیون $ در 2026. مس باقی خواهد ماند یک تکنولوژی نسبتا نابالغ، اما موفقیت محدود رسیدن به عنوان سیستم های پخت رمان نصب برای باز کردن درب به فروش جوهر مس می باشد.
 
صنعت پانل های خورشیدی برای screenprinted شلیک نوع رب ها و سس رسانا باشد بازار تن 1.5K در سال 2016. در سطح خمیر، یک گروه جدید از تامین کننده به زودی خواهد آمد به تسلط این کسب و کار، در حالی که در سطح پودر، کاربران از طریق یک پایگاه کننده متنوع تر را مجبور.
 
لبه صفحه نمایش در بازار الکترود لمسی به سقوط خود ادامه خواهد داد. پهنای خط بیش از فاصله (L / S) به 20/20 کاهش، هل دادن چاپ سیلک با توابع استاندارد فراتر از محدودیت های آن و باز کردن درب به photocurable رب ها و سس. روش های مبتنی بر اچ فرصت اضافی را پیدا کنید به عنوان گودی است را تنگ در حالی که توابع استاندارد خواهد برخی از سهم در پایان کم هزینه از بازار را حفظ کنید.
 
سنسور مانند حسگرهای حضور ماشین، سنسورهای piezoresistive چاپ شده و برخی از نسخه های سنسور گلوکز یک بازار تو رفتگی در دیوار قابل توجهی برای رب ها و سس رسانا باقی می ماند، به عنوان خواهد شد در بخش خودرو با گروه بندی مخلوط آن از راکد سنتی و با رشد بالا برنامه های کاربردی در حال ظهور. HF و UHF RFID بازارهای آنتن رشد خواهد کرد اما خواهید دید سهم نسبی بازار از انواع جوهر تبدیل در دهه آینده است.
 
آنتن 3D ساخته شده با استفاده از چاپ آئروسل به دست آوردن کشش ادامه خواهد داد. این رویکرد سر در خواهد رقابت با (دستگاه اتصال تولیدات) MID تکنیک ها و تبدیل به یک بازیکن قابل توجهی در بازار لوازم الکترونیکی مصرفی. مش فلزی به عنوان یک جایگزین ITO خواهد تاخت و تاز کند با وجود دوره تثبیت در انتظار در صنعت TCF را، ایجاد تقاضا برای نانوذرات نقره استفاده شده در پر کردن و یا چاپ خطوط خوب است.
 
بازارهای جدید پدیدار خواهد شد و ایجاد عملکرد مورد نیاز است. در قالب الکترونیکی خواهد جوهر است که می تواند کشش و زنده ماندن روند گرما / قالب ریزی و سازه طلب می کند. منسوجات الکترونیکی جوهر که واقعا کشش هستند نیاز و مقاومت در برابر چرخه شستشو را تکرار کرد. الکترونیک 3D چاپ و پرینتر PCB دسکتاپ را به بالا هدایت و جوهر دمای پایین نیاز به باز کردن گسترده فرصت نمونه سازی جدید برای پرینتر های 3D و طراحان مدار است. همه این بازارها برای رشد ارائه نوآوری های فن آوری سریع می تواند کشش بازار را برآورده آماده شده است.
 
توجه داشته باشید که فروش جوهر قیمت ها به دلیل کاهش قیمت فلز اولیه کاهش یافته بلکه تحت فشار حاشیه، و در نتیجه کاهش در پیش بینی درآمد ما.
 
" بازار جوهر رسانا 2017-2027: پیش بینی، فن آوری، بازیکنان ،" من آخرین گزارش DTechEx در جوهر و رب بازار رسانا، فراهم می کند یک دیدگاه جامع از جوهر رسانا و بازار رب، دادن مفصل پیش بینی بازار 10 ساله تقسیم شده توسط نرم افزار و نوع مواد، و همچنین به عنوان یک تجزیه و تحلیل دقیق از حداقل 17 موجود و در حال ظهور بخش نرم افزار.


IDTechEx هدایت تصمیمات استراتژیک کسب و کار از طریق خدمات علمی تحقیقاتی و حوادث آن، کمک به شما سود حاصل از فن آوری های در حال ظهور. IDTechEx تحقیقاتی مستقل، هوش کسب و کار و مشاوره به شرکت ها در سراسر زنجیره ارزش بر اساس فعالیت های تحقیقاتی هسته ای و روش های ارائه اطلاعات مورد نظر رهبران کسب و کار، استراتژیست و پیشاهنگان تکنولوژی در حال ظهور برای کمک به تصمیم گیری های کسب و کار خود را فراهم می کند. علاقه مندان می توانند بیشتر در www.IDTechEx.com یاد بگیرند، و به بحث در مورد نیازهای خود، می توانید IDTechEx در research@IDTechEx.com تماس بگیرید.
 

یک جفت:الکتروشیمیایی تهیه نقره نانو و نانو سیم بعدی:TMDC نانو باعث می شود جدید نوع از سلول های خورشیدی فتوسنتز