نیترات نقره تقویت تهویه

- Aug 08, 2017-

کریستال شفاف بی رنگ، بی مزه یا کریستال سفید طعم تلخ. نیترات نقره تراکم: 4.35 نقطه 212 ℃، جوش نقطه ذوب: 440 ℃. برای تصاویر، آینه، نقره نیترات نقره اندود، پنهان و پاک نشدنی جوهر، رنگ آميزي، ظروف، رنگ، اچ به عاج و شیمی تجزیه و تحلیل

معرف های مهم پزشکی مورد استفاده قرار به عنوان آنتی ویروس، قابض، نیترات نقره التهاب چشم نوزادان پیشگیری و درمان های دامپزشکی برای زخم ها و التهاب های محلی.

آزمایشات حیوانی می تواند منجر به کم خونی همولیتیک و ادم ریه، تکرار دوز کوچک نقره ای تزریق می تواند باعث کم خونی مغز استخوان هیپرپلازی، بافت اندام رخ می دهد می خونسردی نقره نیترات نقره به ویژه کلیه glomerulus بستر نقره ای آرام، منجر به ضخیم شدن فیلم.

کوتاه مدت بیش از حد به پوست مخاطی غشاء است تحریک و اثر خورنده نقره نیترات به دستگاه تنفسی تظاهر آسیب است برونشیت غشاء مخاطی دستگاه تنفسی خونسردی نقره، خونسردی نقره ای در ملتحمه اول، اشتباه پس از نیترات نقره نیترات نقره غشاء مخاطی دستگاه گوارش corrosivity به نظر می رسد.

آرامش پوست نقره، مشترک دست ساعد و سایر نقاط در معرض نیترات نقره ای خاکستری و قهوه نقاط سیاه و سفید, نمایش بدن نقره پوست به نظر می رسد برخی از مردم نيترات نقره ای تغییر آرام است اغلب طولانی مدت، آسان نیست برای محو نیترات نقره تاثیر بر سیستم تنفسی به برونشیت مزمن می شود.

نیترات نقره اکسیدان قوی با خطر آتش سوزی است. آتش با آب.

اگر سولفید هیدروژن مهم نیست یا نه چراغ تاریک است که نور سیاه و سفید, نقره نیترات است همراه با ماده آلی. به نقره توسط حرارت تجزیه شود می تواند.

بعد از نیترات نقره در خدمت به اشتباه کلردار نقره نیترات به سرعت می تواند استنشاق آب نمک غلیظ و شستشوی معده با 2% سدیم تزریق به شکل کلرید نقره precipitate و درمان علامتی دیگر. نیترات نقره پوست و غشاء مخاطی چشم نقره، می تواند تیوسولفات سدیم استفاده می شود و آهن مخلوط سیانید پتاسیم نیترات نقره محلی تزریق میشود یا ملتحمه، اثر خاص.

به منظور جلوگیری از تجزیه نیترات نقره در بطری های قهوه ای و یا ظروف نور محافظت، در دمای پایین و تهویه، دور آلی و به آسانی اکسیده مواد ذخیره می شوند. روش بارگذاری: کلاس (دوم).

نیترات نقره متعلق به عامل اکسید کننده قوی ماده خورنده و آلودگی محیط زیست است. با برخی آلی یا گوگرد، فسفر مخلوط سنگ زنی تاثیر می تواند سوزانده و یا منفجر شد; نیترات نقره خورنده است. هنگامی که پوست در رنگ آمیزی با نیترات نقره ای راه حل، لکه های سیاه و سفید ظاهر می شود، نیترات نقره است که با توجه به شکل گیری پروتئین های سیاه و سفید نقره ای است.

نیترات نقره سمیت خاص، به بدن به تولید دستگاه گوارش خوردگی شدید مقدار کشنده بالغ حدود 10 گرم است. سوء استفاده از نیترات نقره می تواند باعث درد شدید شکم، نیترات نقره استفراغ، خون و حتی سوراخ شدن دستگاه گوارش. سوختگی پوست و چشم می شود. کارگرانی که به این محصول را برای مدت طولانی در معرض بیماری های سیستمیک نقره بدن را داشته باشد. نیترات نقره تظاهرات شامل: طیف گسترده ای از رنگ پوست آبی خاکستری سیاه و سفید و یا نور رنگ تخته سنگ چشم آسیب ناشی از نقره در چشم، نیترات نقره خونسردی تنفسی نقره ای ناشی از برونشیت مزمن و غيره.

مهر و موم شده عملیات تقویت تهویه. اپراتور باید پوشیدن دستکش و عینک ایمنی برای جلوگیری از چکیدن در پوست.

فروشگاه در جای خنک و تهویه مناسب؛ دور از آتش و گرما. اجتناب از نور. نیترات نقره دما بیش از 30 ℃، رطوبت بیش از 80%. نیترات نقره بسته بندی باید مهر و موم شده و هنوز مرطوب است. باید با آسان سوخت و کاهش عامل قلیایی کلاس الکل، مواد شیمیایی خوراکی جداگانه ذخیره سازی، ذخیره سازی مخلوط اجتناب (می تواند).


یک جفت:ترکیب معدنی به عنوان معدنی بعدی:ویژگی های محصول مواد نانو نقره