سنسور پوست نقره ای نانوسیم برای اندازه گیری سطح آب

- Mar 06, 2017 -

AG-نانوسیم-patch.jpg

ورزشکاران، سربازان، کارگران معدن، و بسیاری دیگر می توانید از دست دادن آب بدن رنج می برند، به طور بالقوه قرار دادن آنها در معرض خطر مرگبار. نظارت بر سطح آب در داخل بدن در این زمینه یک چالش است، اما محققان در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی با یک تکنولوژی است که ممکن است به راه سازگار از اندازه گیری آب آمده است.

تیم ایالتی کارولینای شمالی ساخته شده است یک سنسور پوست بی سیم، که می تواند به قفسه سینه یا مچ دست متصل است، و که با استفاده از الکترودهای خاص با نانوسیم نقره را انتخاب کنید تا تفاوت های کوچک در هدایت پوست به عنوان مقدار تغییرات آب.

AG-sensor.jpg

برای ایجاد یک تماس تنگ با پوست، الکترودها از یک پلیمر انعطاف پذیر ساخته شده است. و آن رسانا، در حالی که الکترودهای الاستیک، نانوسیم نقره در سراسر پلیمر تعبیه شده است.

سنسور تاکنون در مدل های پوست را با سطح آب های مختلف تست شده و سنسور با دقت آن اندازه گیری شود. این گروه حتی رطوبت محیط از هوا تغییر و سنسور تحت تاثیر که باقی مانده است.

در حال حاضر یک زن و شوهر نمونه های اولیه از دستگاه، هر کدام با اتصال بی سیم بلوتوث به راحتی خروجی سنسور در گوشی های هوشمند در این نزدیکی هست به عنوان خوانده شده وجود دارد.


یک جفت:روش ساده برای ایجاد اچ نانوساختارها چپ دست و راست دست بعدی:شرکت Clariant قایق نانو نقره رسانا جوهر