پاسخ نانو نقره نقره ای

- Jun 15, 2017-

به تازگی، نقره Nanoparticle یک گروه از دانشمندان از ETH Zurich موسسه تکنولوژی جدید برای نانولوله های سه بعدی فوق نازک، نقره ای Nanoparticle است که تولید الکترود شفاف ترین و هدایت الکتریکی تا کنون، به طوری که ما می توانیم در همه جا ببینید صفحه نمایش لمسی دارای بهتر است کیفیت صفحه نمایش، قابلیت پاسخ دقیق تر.


طبق گفته دانشمندان، تکنولوژی لمسی صفحه اصلی جریان اصلی به شدت بر سطح سطح با یک لایه مواد هدایت شده متشکل از نانو دیوار تقریبا نامرئی متکی است. در حال حاضر، ما معمولا استفاده از اکسید قلع ایندیوم یک شفافیت بالا، نانوذره نقر است، اما هدایت نسبتا کم ماده است.

دانشمندان یک پیشرفت در این تکنولوژی این است که از نانوذرات فلزات طلا یا نقره استفاده می کنند چاپ سه بعدی از نانو دیواره ها از اکسید قلع عدسی شفاف تر، هدایت کننده تر، نانوذره نقره ای است که می تواند تجربه کلی لمسی کامل را ارائه دهد.


"در افراد گذشته از عنصر اکسید قلع استفاده شده است زیرا این ماده دارای درجه شفافیت بالایی است و لایه نازک آن از تکنولوژی تولید بالغ تر است، نقره نانوذرات، اما هدایت آن تنها به طور کلی است." اعضای تیم تحقیقاتی، پاتریک رونر، دانشجوی دکترا، ETH توضیح دادند.

دانشمندان نانوذرات طلا و نقره را از طریق فرایند نانو سه بعدی به نام Nanodrip، چاپ می کنند، در حالی که حفظ شفافیت بالا در حالی که حفظ رسانایی مواد توضیح داده شده فوق. محققان قادر به چاپ این الکترودهای به لایه های بسیار نازک - بین 80 و 500 نانومتر هستند. نانوذره نقره ای با این حال، این سوال دیگری مطرح می شود:


دیموس پولیکاکوس، استاد ترمودینامیک ETH، گفت: "دو هدف برای دستیابی به هدایت بالای این سیمهای ساخته شده از فلز ساخته شده است. طلا، نقره سیم نقره ای نانو نقره عرض تقریبی، افزایش هدایت، اما تشکیل شبکه برای کاهش شفافیت.

به منظور حل این معضل، دانشمندان از تکنولوژی چاپ سه بعدی برای چاپ الکترود استفاده می کنند، به طوری که شما فقط می توانید ارتفاع سیم را با دقت بالا ببرید، به طوری که عرض آن به 2 تا 4 برابر افزایش یابد، بنابراین سطح مقطع عرضی سیم، بیشتر هدایت الکتریکی را افزایش می دهد، اما شفافیت شبکه کاهش نمی یابد.


برای انجام این کار، تیم Poulikakos از روند چاپ سه بعدی Nanodrip 3D که سه سال پیش آن را توسعه داد، استفاده کرد - در واقع، این تکنولوژی همان چیزی است که Scrona قبل از اینکه ما کوچکترین رنگ را در یک تصویر نمکی با استفاده از تکنولوژی تولید کنیم، گزارش کردیم. در این مطالعه، جوهر ساخته شده از نانوذرات طلا یا نقره در یک حلال قرار داده شد و سپس با استفاده از یک میدان الکتریکی به یک مایع بسیار کوچک پراکنده شد. حلال به سرعت تبخیر شد، نانوذره نقره تنها این ساختارهای کوچک 3D را ترک کرد. دانشمندان از این قطرات خوب برای چاپ سه بعدی استفاده می کنند، شما می توانید یک ساختار بسیار کوچک را چاپ کنید.


با توجه به ETH گزارش داد که این اولین استفاده از تکنولوژی چاپ 3D برای ایجاد صفحه لمسی نانو دیوار است. این نانو دیواره نه تنها شفاف تر از اکسید قلع ساخته شده از نانو دیواره، نقره نانوذرات است، بلکه هزینه های هدایت کننده و ارزان تر نیز دارد. این به این دلیل است که تولید اکسید قلع ایندیوم نیاز به یک محیط داخلی بسیار تمیز دارد، در حالی که نانوذرات طلا و نقره مورد نیاز نیستند.


یک جفت:رویکرد جامد معدنی بعدی:تجزیه و تحلیل شیمیایی نیترات نقره