ویژگی های نقره نانوذرات

- Sep 01, 2017-

ارزش پولی نقره کمتر از طلا است، اما در درمان عفونت، ارزش پزشکی نقره را نمی توان دست کم گرفت. هنگامی که نقص آنتی بیوتیک، نقره کلوئیدی بر اثر آن. دکتر Schauss از دانشگاه جان هاپکینز معتقد است که نقره کلوئیدی یک داروی طبیعی است که می تواند به "صدها پاتوژن" مقاومت کند. پروفسور Menriques از دانشگاه مینان نشان داده است که نانوذرات نقره می تواند مخمرها را در شرایط مختلف از بین ببرد و دارای توانایی ضد قارچ خوبی باشد. این برای پیشگیری و درمان عفونت دهان موثر است.

ارزش پولی نقره کمتر از طلا است اما در درمان عفونت، ارزش پزشکی نقره را نمی توان دست کم گرفت. در شرایط اضطراری، نقره کلوئیدی نه تنها ارزشمندتر از طلا است و موثرتر است.

هنگامی که نقص آنتی بیوتیک، نقره کلوئیدی در اثر آن؛ آنتی بیوتیک ها به نفوذ روده یا میکرو ارگانیسم های بد آسیب می رسانند، به سیستم ایمنی بدن آسیب می رسانند. آنتی بیوتیک ها یک الگوی حمله تک حسابی به تغییرات باکتریایی است. در واقع، سوء استفاده از آنتی بیوتیک ها و عدم وجود نسخه های جدی باعث شده است باکتری ها در برابر آنتی بیوتیک ها مبارزه کنند. این یک مشکل کلی در بیمارستان است.

از سوی دیگر، دکتر الکساندر G. Schauss از دانشگاه جان هاپکینز استدلال می کند که کلوئیدی نقره یک ماده طبیعی است که قادر به "صدها پاتوژن" است؛ بسیاری از پزشکان آنتی بیوتیک ها را در سال 1938 پیدا نکردند و بسیاری از پزشکان از این عفونت استفاده می کردند. امروزه مردم با نقرهای برای مقابله با مشکلات دگرگونی باکتریایی به کار می روند.

پزشکان با استفاده از نانوذرات نقره برای درمان عفونت قارچی ناشی از دهان و دندان عفونتهای مخمری ناشی از کاندیدا آلبیکنس و کاندیدا گلابراتا در پروتزهای رایج هستند. منجر به سرگیجه و استامینات دندانی می شود - یک عفونت بسیار دردناك است که 70٪ از افرادی که دندان مصنوعی دارند را تحت تاثیر قرار می دهد. این عفونت های دهان سخت در معرض میکروارگانیسم ها به سرعت بیوفیلم ها را تشکیل می دهند و آنتی بیوتیک ها این قارچ ها را از بین نمی برند، اما در واقع برای آنها مفید است.

پروفسور ماریانا هنریکس از دانشگاه مینو و همکارانش، نانوذرات نقره ای با اندازه های مختلف را آزمایش کردند تا اثرات این عفونت های دهان را بررسی کنند و به توان بالقوه این نانوذرات برای کنترل آنها توجه کنند.

Henriques و همکارانش با استفاده از بزاق به منظور ایجاد محیط های آزمایشگاهی مختلف آزمایش شده پس از Biofilm مصنوعی به بزاق، تغییرات در عفونت های قارچی را مشاهده کردند. آنها به زودی متوجه شدند که اندازه در هر شرایطی مهم نیست، نانوذرات نقره می توانند مخمر را به طور موثر کشتن دهند. این مطالعه به وضوح خواص ضد قارچی نقره را تعیین می کند و اندازه های مختلف ذرات را می توان در فرآیندهای مختلف استفاده کرد.

نانوذرات نقره را می توان در داروهای جدید ثبت کرد و می تواند به عنوان یک اقدام احتیاطی در بیمارستان ها مورد استفاده قرار گیرد. نقره میتواند به دهان کمک کند تا از برداشتن بیوفیلم جلوگیری کند. پروفسور Henriques معتقد است که نانوذرات نقره حتی می توانند به پروتزها اضافه شوند تا یک لایه محافظ علیه قارچ ها و باکتری هایی که در دهان رشد می کنند ایجاد شود.

امکانات

ذرات نانو نقره به علت هدایت خوب آن، به طوری که آن را بسیار مهم در زمینه میکرو الکترونیک اشغال می کند. سطوح نانو نقره، اثرات سطح کوانتومی، و غیره، به طوری که آن را نیز دارای اهداف خاص، مانند برنامه های کاربردی Raman سطح، برنامه های کاربردی پزشکی.

1. نانو نقره یک ماده نقر مانند است، اندازه ذرات کمتر از 100nm، معمولا بین 25-50nm است.

2. عملکرد نانو نقره و اندازه ذرات آن به طور مستقیم مرتبط است.

این مطالعه نشان داد که اندازه ذرات کوچکتر، عملکرد قویتر باکتری است.

امکانات

شستشوی کوتاه مدت آن را تحت تاثیر قرار نمی دهد؛ با رنگ طبیعی، می توان رنگ نصب شده، برنامه کاربردی بر روی رنگ تاثیر نمی گذارد، می تواند به طور کامل جایگزین سرب، جوشکاری قلع، استفاده درازمدت از ضد باکتری نانو نقره خواهد شد در بدن رسوب نقره تشکیل خواهد شد بیولوژیکی، عوارض جانبی ، رسوب بیش از حد و حتی پدیده مسمومیت آشکاری وجود خواهد داشت؛ نانوی نقره ای که نوسان به محیط زیست تاثیر خاصی بر روی بوم شناسی خواهد داشت، محیط زیست را در باکتری های سودمند، محصولات پلاستیکی در بارندگی نانو نقره پس از انجام کارکرد استریلیزاسیون ، زمان به طور کلی در سه ماه تا شش ماه، استفاده طولانی مدت برای بدن مضر خواهد بود، و باعث نشانه های مسمومیت، بر رشد فیزیکی می شود.


یک جفت:نانوذرات نقره ایمنی محیط زیست بعدی:طبقه بندی ترکیبات معدنی