نانوذرات نقره ویژگی ضد باکتری

- Sep 15, 2017 -

ارزش پولی نقره ای پایین تر از طلا است، اما ارزش پزشکی نقره نیست باید در درمان عفونت گرفته نمیشود. شکست آنتی بیوتیک کللیدل نقره ای اثر خود را نشان می دهد. پزشک معتقد است که نقره کلوئیدی مواد مخدر طبیعی است که "صدها پاتوژن" می تواند مقاومت در برابر است. این استاد که نانو ذرات نقره می تواند کشتن مخمر و توانایی های ضد قارچ خوب تحت شرایط مختلف ثابت است. پیشگیری از عفونت های دهان موثر است.

نانو ذرات نقره اندازه حدود 25 نانومتر بیشتر، در باكتري اشريشياكلي نايسرياگونوره كلاميديا تراكوماتيس و ده ها تن دیگر از میکروارگانیسم های بیماری زا است مهار قوی و اثر قتل و مقاومت نماید. جوراب های پنبه ساخته شده از الیاف نانو نقره و خار پنبه خوب ضد باکتری و ضد بو اثر دارند.

ویژگی

با توجه به آن هدایت خوب ذرات نانو نقره جایگاه بسیار مهم در ریز الکترونیک است. اثر سطح و کوانتومی اندازه اثر نانو ذرات نقره است برخی از برنامه های ویژه مانند سطح پیشرفته برنامه رامان و استفاده های پزشکی.

1. نقره نانو پودر نقره ای تک ماده را با اندازه ذرات کمتر از 100nm است و به طور کلی بین 25 تا 50 نانومتر است.

2-عملکرد نانو نقره ای به طور مستقیم به اندازه ذرات آن مربوط است.

مطالعه متوجه شد که اندازه ذرات کوچک تر، قوی تر عملکرد باکتری.

ویژگی های محصول

لباسشویی کوتاه مدت عملکرد آن را تاثیر نمی گذارد; با رنگ های طبیعی، رنگ، برنامه نیست پس از رنگرزی تاثیر می گذارد، می تواند کاملا جایگزین سرب، قلع جوش، استفاده طولانی مدت از نانو نقره ای ضد باکتری در موجودات زنده که از اثر بیولوژیکی، مضر در بدن انسان سپرده خواهد شد تشکیل و حد حتی سپرده اند آشکار سمیت نانو نقره برای تبخیر به محیط زیست نیز اثرات بر محیط زیست داشته باشد, نابود محیط باکتری های مفید در بدن، پلاستیک نانومتر نقره بارش پس از دیگر برای مدت طولانی می خواهد مضر به بدن علت علائم مسمومیت با عملکرد کلی در سه ماه تا نیمه سال زمان، استفاده از عقیم سازی را توسعه فیزیکی تاثیر می گذارد.

ویژگی های ضد باکتری

نانومتر (nm) کوچکترین واحد اندازه گیری است که به شرح زیر میکرون است و نانومتر یک یک میلیونیوم از میلیمتر یا millimicron یا billionths متر است. نانو نقره است استفاده از نانو تکنولوژی برش لبه نانو فناوری نانو نقره خواهد شد، نقره ای در ایالت عقیم سازی توانایی جهش كيفي، چند می تواند قدرتمند اثر ضد عفونی کننده نقره نانوذرات می تواند کشتار بیش از 650 نوع تولید از باکتری در دقیقه broad-spectrum عقیم سازی و بدون هر گونه مقاومت می تواند ارتقاء بهبود زخم، رشد سلول و سلول های آسیب دیده تعمیر بدون هر گونه عوارض سمی نیز بدون تحریک به واکنش پوست در بر داشت این را به استفاده گسترده از نانو نقره ای ضد باکتری باز کردن چشم انداز وسیع جدیدترین نسل طبیعی ضد باکتریایی، نانوذرات نقره عقیم سازی ویژگی های زیر است:

Broad-spectrum ضد باکتری

ترکیب ذرات Nanosize نقره ای به طور مستقیم به باکتری با آنزیم متابولیسم اکسیژن (شهرام)، باکتری ها با مکانیسم منحصر به فرد عمل خفه، قرار گرفتن در معرض توسط اکثر باکتری ها و قارچ ها و کپک و اسپور و دیگر کشته می شود. پیدا مطالعه عمده اقتدار داخلی هشت: پاتوژن مقاوم در برابر مواد مخدر مانند اشريشيا مقاومت در برابر استافیلوکوک طلایی سودوموناس آئروژينوزا مقاوم استرپتوکوک های مقاوم به ونکومايسين، باکتری های بی هوازی مانند چرک جامع ميکروبی; باکتری های استافيلوکوکوس اورئوس، اشريشياکلی سودوموناس آئروژينوزا کاندیدا آلبیکانس و دیگر G + g جنس پاتوژن باکتری تاثیری بر باکتری های شایع scald و سطح زخم. همچنین اثر ضد باکتری قوی در كلاميديا تراكوماتيس و gonococcus بیماری های مقاربتی است.

یک آنتی بیوتیک می تواند کشتن پاتوژن ها حدود شش در حالی که آغشته می تواند صدها بیماری باعث کشتن موجودات زنده. کشتن باکتری ها قارچ ها trichomonids شاخه/کلامیدیا gonococcus اقدام ضد باکتری و ضد باکتری ضد باکتری همان اثر را داشته باشد!

باکتری شناخته شده جهانغœ

با توجه به مطالعه، Ag کشتن باکتری بیش از 650 در عرض چند دقیقه. سیلور نانو ذرات و غشاء و دیواره سلولی باکتری های بیماری زا، پس از ترکیب، به طور مستقیم وارد می تواند باکتری سریع تيول و اکسیژن متابوليسم آنزيم (شهرام)، غير فعال آنزيم خفه به مرگ متابولیک تنفس مسدود کردن. مکانیزم منحصر به فرد عقیم سازی اجازه می دهد تا نانوذرات برای کشتن باکتری های بیماری زا به سرعت در غلظت های پایین.

نفوذپذیری قوی است

نفوذ پذیری نانوذرات نقره با فوق العاده, می تواند به سرعت در حال نفوذ به عقیم سازی زیر جلدی 2 mm، مقاومت به مشترک باکتری ها باکتری ها باکتری و قارچ ها باعث عفونت بافت عمیق اثر ضد عفونی کننده خوبی است.


یک جفت:توسعه غیر آلی ترکیب بعدی:مخمر کشتن نانوذرات نقره