برنامه های کاربردی نانوذرات نقره

- Oct 24, 2017 -

نانوذرات نقره اندازه نانو نقره نقره ساخته شده است. نانوذرات نقره هستند بیشتر در اندازه حدود 25 نانومتر E. coli نايسرياگونوره، كلاميديا تراكوماتيس و ده ها تن دیگر از میکروارگانیسم های بیماری زا اثر مهاري و کشتن قوی و مقاومت را تولید کند. با ذرات نانو نقره و خار نخ های نخی با اثر ضد باکتری دئودورانت خوب.

که آن را اشغال جایگاه بسیار مهم در زمینه میکروالکترونیک ذرات نانوذرات نقره به دلیل هدایت خوب آن است. مانند سطح پیشرفته رامان برنامه های کاربردی برنامه های کاربردی پزشکی که همچنین دارای برخی از اهداف ویژه نانوذرات اثر سطح ذرات کوانتومی اندازه اثر، و غیره، نقره ای.

1. نانو ذرات نقره پودر نقره عنصری، اندازه ذرات كمتر از 100nm معمولا بین 25-50nm است.

خواص نانو ذرات نقره به طور مستقیم مربوط به اندازه ذرات خود را.

مطالعه متوجه شد که اندازه ذرات کوچک تر، قوی تر عملکرد باکتری.

زمینه های کاربرد

بالا پایان نقره رب (چسب)

قطعات خارجی الکترود خمیر خمیر ضخیم فیلم مدار مجتمع پنل خورشیدی الکترود خمیر، چراغ بسته تراشه با پلاستیک نقره رسانا، تراشه مورد استفاده برای دمای بالا تف جوشی رب نقره رسانا و الیگمرس رسانا جگر نقره مورد استفاده در چاپ الکترونیکی دستگاه جوهر رسانا و غيره

پوشش رسانا

درجه بالا فیلتر لایه لایه خازن لوله های نقره ای رب متخلخل دمای پایین و دی الکتریک رب

رشته پزشکی

پلاستیک ضد باکتری و تجهیزات پزشکی، ضد باکتری پلاستیک و لاستیک محصولات، پارچه های ضد باکتری و لباس کفش و جوراب، پوشش های ضد باکتری و سرامیک و شیشه ای، سبز ضد باکتری پوشش

محصولات مبلمان و لوازم خانه سبز

لوازم خانگی با آنتی استاتیک پوشش عقیم سازی دئودورانت, فیلم های ضد باکتری

مواد کاتالیستی

کاتالیست اکسیداسیون اتیلن پشتیبانی نقره کاتالیست برای پیل سوختی

جدید انرژی

گرما تبادل مواد درجه بالا قطعات الکترود مواد

صنعت آبکاری

مواد پوشش نقره برای شکل دهی الکتریکی طلا

ویژگی های

لباسشویی کوتاه مدت عملکرد آن را تاثیر نمی گذارد; می توان با رنگ های طبیعی مستقر می شود رنگ برنامه نه رنگرزی تاثیر می گذارد، می تواند کاملا جایگزین سرب، قلع جوش, دراز مدت استفاده از نانو ذرات نقره در ضد باکتری در بدن فرم را رسوب نقره در اثرات بیولوژیکی، عوارض جانبی رسوب بیش از حد و حتی یک پدیده قابل توجهی با نانو ذرات نقره در فرار به محیط زیست تاثیر خاصی بر اراده اکولوژی محیط زیست در باکتری های مفید، محصولات پلاستیکی در نانوذرات نقره پس از داشته باشد بارش دیگر به پایان رسید تابع باکتری، زمان به طور کلی در سه ماه تا شش ماه حدود استفاده طولانی مدت را مضر به بدن باعث علائم مسموميت شود، توسعه فیزیکی را تحت تاثیر قرار.

دستورالعمل

استفاده از مستقیم یا غیر مستقیم.

برنامه های کاربردی

نانو ذرات نقره است ضد باکتری ویژگی می شود به زندگی از جمله محصولات کودک، کارد و چنگال و بطری در برنامه های کاربردی واردات شنگ نانو ذرات نقره کارد ضد باکتری یک ماده امن، سئول (Pyle نقره بطری خواهد شد نانوذرات PES پازل بطری Pyle یون نقره PES پازل بطری، بطری پازل ترکیبی Pyle PES) حاوی مواد نانوذرات نقره. نانوذرات نقره ای امن هستند و به طور گسترده ای استفاده می شود.


یک جفت:توسعه برنامه های غیر آلی ترکیب بعدی:تعامل با نانوذرات نقره