چاپ الکترونیک: سنسور RFID بستر های نرم افزاری و فیلم های کاربردی قابل انعطاف برای پردازش خودکار

- Mar 17, 2017-

Schreiner با PrinTronics، مرکز صلاحیت Schreiner با گروه برای الکترونیک چاپی، در "نوآوری نمایشگاه" از LOPEC در مونیخ (B0 هال) در 29 مارس و 30، ارائه خواهد شد جهان اول: یک پلت فرم سنسور RFID چاپ شامل یک برچسب پیچیده با عملکرد الکتریکی . با استفاده از آثار رسانا چاپ، برچسب ترکیبی از یک دما و سنسور برای اولین بار باز با یک تراشه NFC است. با تشکر از آنتن NFC حک، تراشه را می توان با یک گوشی هوشمند مجهز برای این منظور به عنوان خوانده شده. طراحی و توسعه برای فرآیندهای رول به رول، راه حل کاملا برای پردازش خودکار مناسب است.


هنگامی که چاپ پلت فرم سنسور RFID استفاده شده است به مهر و موم محصول بسته آن را انجام دو عملکرد ضروری است. با استفاده از یک حسگر، آن به طور مداوم اندازه گیری و ثبت دما در کل زنجیره تامین در طول زندگی برچسب است. A، باتری قابل انعطاف بسیار نازک جاسازی شده در برچسب را قادر می سازد از جمله طولانی مدت ثبت اطلاعات. یک سنسور برای اولین بار باز علاوه بر یکپارچه نشان می دهد یا نه برچسب شده است از طریق برش به باز کردن جعبه و محتویات ممکن است به دستکاری آشکار شده است.


سایر محصولات انعطاف پذیر و چند لایه فیلم برای هدایت الکتریکی، سوئیچینگ، اندازه گیری و اهداف کنترل به در غرفه LOPEC به نمایش گذاشته می شود، شامل آثار چاپ رسانا، آنتن، عناصر گرمایش، منعکس کننده، رابط کاربر چند منظوره و سنسورهای دیگر. این راه حل Schreiner با PrinTronics چند منظوره هستند و همچنین و ارائه ارزش افزوده بالا. بر اساس در عمق دانش در چاپ از نقره و کربن، در عایق و از طریق سوراخ اتصالات، Schreiner با PrinTronics حال توسعه شده است با دقت بالا رول به رول چاپ الکترونیکی به سطوح بالاتر به طور مداوم در سال های اخیر.

یک جفت:با استفاده از جوهر با نانوذرات نقره ارائه می دهد توانایی برای جدید سفت و سخت و انعطاف پذیر مدار بعدی:چاپ الکترونیک تجزیه و تحلیل بازار بر اساس مواد (جوهر و بستر)، توسط فن آوری (جوهر افشان، صفحه نما