انتظار می رود که بازار الکترونیک چاپ 65.0 در میلیارد دلار آمریکا برسد توسط 2024; تقاضا برای بسته بندی های هوشمند بازی تغییرات برای رقبای | TMR

- Feb 08, 2017-

بازیکنان در کلیدیبازار الکترونیک جهانی چاپ شدهبرای حفظ رهبری با توسعه محصول جدید، اجرای فن آوری های جدیدتر و نوآوری محصول رقابت شده اند. شفافیت بازار تحقیقات مشاهده برخی از بازیکنان پیشرو در بازار جهانی هستند که سامسونگ الکترونیک شرکت گیم شرکت Xerox نازک فیلم الکترونیک آسا, Optomec شرکت, و مواد Intrinsiq، شرکت این شرکت همچنین انتظار می رود برای تمرکز مالکیت و ادغام و اتحاد استراتژیک کسب و کار مربوط به رقابت intensifying باقی می ماند.

بنا بر این گزارش، تحقیقات بازار جهانی الکترونیک چاپ شده در سال 2015 به ارزش ایالات متحده $25.4 گردان بود و انتظار می رود برای رسیدن به ارزیابی ایالات متحده 65.0 $در پایان سال 2024. در دوره پیش از سال 2016 و 2024 بازار جهانی برای پیشرفت در CAGR 11.0% انتظار می رود.

آسیا و اقیانوسیه به بسته اقتصادهای نوظهور در حفظ و تقاضا ثابت الکترونیک چاپ شده

از لحاظ جغرافیایی، بازار جهانی الکترونیک چاپ شده به شمال امریکا، آسیا و اقیانوسیه، اروپا، آمریکای لاتین و خاورمیانه و آفریقا تقسیم شده است. آسیا و اقیانوسیه از این، بسته به دوران پیش انتظار می رود. هر چند انتظار می رود که منطقه شاهد لغزش جزئی، آن هنوز سهم 36.0% در بازار جهانی پایان 2024 به دست آوردن. اقتصادهای نوظهور از هند و چین و ژاپن به بازار الکترونیک چاپ شده در آسیا و اقیانوسیه ضربه در بازو را که در آینده نزدیک بینی.

دریافت نمونه پی دی اف برای تحقیقات حرفه ای

خرده فروشی و بسته بندی بخش وعده های بی دریغ رشد در طول دوره پیش بینی

از نظر برنامه، بازار جهانی را به خرده فروشی و بسته بندی خودرو، و الکترونیک تقسیم شده است. این، خرده فروشی و بسته بندی بخش بزرگترین سهم در بازار جهانی در سال 2015 برگزار شد. صنعت خرده فروشی در حال رشد و تغییر ادراک نسبت به بسته بندی به درایو این بخش در بازار جهانی در سال های آینده انتظار می رود. پایان 2024 خرده فروشی و بسته بندی بخش به سهم 34.5 درصد در بازار جهانی الکترونیک چاپ شده انتظار می رود. انتظار می رود که رو به رشد تقاضای مصرف کنندگان برای بسته بندی هوشمند نقش حیاتی در توسعه این بخش. پیشرفت های فن آوری و پیشرفت در روش های بسته بندی نیز تفاوت قابل توجه به افزایش درآمد خرده فروشی و بسته بندی نرم افزار بخش ساخته اند.

بازار الکترونیک جهانی چاپ شده است با پذیرش رو به رشد مواد آلی برای ساخت لوازم الکترونیکی چاپ شده رانده می شود. جذب مواد آلی منتسب به خود را مقرون به صرفه بودن برای چاپ صفحه نمایش انعطاف پذیر است. علاوه بر این، به عنوان نیمه هادی و انجام مواد آلی مانند پلیمرها و مولکول می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای طیف وسیعی از اهداف. فشار رو به رشد برای کاهش مصرف انرژی و اثرات منفی زیست محیطی و ضایعات مواد نیز تولید کنندگان مختلف به استفاده از مواد آلی برای چاپ الکترونیک را ببار می آورد. بازار نیز شاهد سنبله در تقاضا برای وسایل الکترونیکی چاپ شده به صنعت نشان علاقه زیادی در استفاده از مقالات با پوشش های الکترونیک چاپ شده است.

فقیر در دسترس بودن مواد آلی به بازار جلوگیری

اگر کلید رانندگی عامل حول محور مصرف مواد آلی برای الکترونیک چاپ شده, آن نیز یک عامل است که بازار محدود است تبدیل شده است. دسترسی ضعیف به مواد آلی اقدام به عنوان مانع عمده برای بازار جهانی. علاوه بر این، معدنی الکترونیک هنوز تجاری قابل دوام از آنهایی که آلی هستند. علاوه بر این، تحقیقات جامع مورد نیاز برای استفاده از اجزای آلی نیز هزینه فرآیندهای تولید می افزاید. بنابراین، بالا هزینه های عملیاتی و کمتر در دسترس بودن و یا مواد آلی به بازار جهانی در سال های آینده مانع شده است.

این بررسی بر گزارش شفافیت بازار پژوهش با عنوان andquot است؛بازار الکترونیک چاپ - تجزیه و تحلیل صنعت جهانی اندازه سهم روند رشد و پیش بینی سال 2016 2024.andquot;

یک جفت:گزارش IDTechEx تحقیقات الکترونیک چاپ شده، آلی، انعطاف پذیر بعدی:جوهر رسانا در 2017: بعد چیز بزرگ