چاپ الکترونیک تجزیه و تحلیل بازار بر اساس مواد (جوهر و بستر)، توسط فن آوری (جوهر افشان، صفحه نما

- Mar 14, 2017 -

NEW YORK، 2017 فوریه 27 / PRNewswire / - در جهانی چاپ بازار الکترونیک بینی شده است برای رسیدن به 19150000000 USD در سال 2025، با توجه به گزارش جدید بزرگ نمایش تحقیقات، شرکت افزایش تقاضا برای الکترونیک انعطاف پذیر در تولید کم هزینه و نیاز به فن آوری سازگار با محیط زیست است و راه را برای افزایش پذیرش فن آوری است.

علاوه بر این، نفوذ روزافزون از اینترنت اشیا در سراسر جهان شده است به عامل اصلی در کشیدن بازار الکترونیک چاپی در دوره پیش بینی شده است. تقاضا به طور مداوم رو به رشد برای اینترنت اشیا در صنعت مخابرات برای افزایش شبکه و بهینه سازی عملکرد همراه با عملیات انتظار می رود حرکت استفاده از فن آوری بیش از مدت پیش بینی است.

پیشرفت های تکنولوژیکی متعدد و تحولات به تکامل اسباب بازی های مختلف الکترونیکی و ابزار است. آگاهی و کاربر پسند فن آوری در حال رشد هستند که منجر به تصویب اولیه این محصولات نوآورانه به طور قابل توجهی.

بازیکنان صالح از صنعت در حال سرمایه گذاری تا حد زیادی در فعالیت های مرتبط R & D به منظور غنی سازی پرتفوی محصول و تثبیت حضور خود در بازار در نهایت، تصویب فن آوری کارآمد و قابل اعتماد مانند الکترونیک چاپی تبدیل شده است به یک ضرورت برای تولید کنندگان در سراسر جهان. بنابراین، الکترونیک چاپی پیش بینی شده است به دنبال یک توجه قابل توجه در سراسر بخش های مصرف کننده های الکترونیکی بیش از مدت پیش بینی است.

بازار الکترونیک چاپی بر اساس مواد مورد نیاز، فن آوری، و دستگاه های برگزاری یک برنامه عمده در دوره پیش بینی دسته بندی کرد. منطقه آسیا و اقیانوسیه به تقاضا های عمده ای از جوهر رسانا کمک و انتظار می رود برای برگزاری گرفتن در طول زمان برآورد شده است. این تقاضا را می توان به افزایش تولید لوازم الکترونیکی مصرفی در سراسر کشورهای منطقه معتبر.

با این حال، شمال امریکا و کشورهای اروپایی از جمله انگلستان، آلمان، نروژ و شامل سازمان ها و انجمن های مختلف درگیر در ترویج و سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه برای توسعه فن آوری های الکترونیکی چاپ شده است. علاوه بر این، منطقه آسیا و اقیانوسیه همچنین انتظار می رود شاهد تقاضای سنگین که باعث شده است که شرکت ها برای سرمایه گذاری به شدت برای بالا بردن کیفیت جوهر، قابلیت اطمینان، و دیگر خواص.

از ویژگی های مشخصه از تکنولوژی جوهر افشان مانند مصرف کمتر جوهر و اتلاف مواد، انعطاف پذیری، فشردگی، و سرمایه گذاری اولیه کمتر است که منجر به فن آوری به تجربه سریع قابل توجه بیش از مدت برآورد شده است. علاوه بر این، چاپ دستگاه های RFID الکترونیکی بخش دیگری را به رعایت افزایش قابل توجه در دوره پیش بینی، به واسطه ی این نرم افزار خواستار در بخش بسته بندی است. از این رو، تأثیر مثبت برای تقویت بازار جهانی الکترونیک چاپی در سراسر جهان.

یافته های کلیدی بیشتر از گزارش نشان می دهد:  

چاپ رشد بازار الکترونیک را می توان به تصویب افزایش تکنولوژی جوهر افشان، صفحه نمایش در حال رشد و چاپ دستگاه های RFID بخش معتبر است.

آگاهی افزایش با توجه به حفاظت از منابع طبیعی است که منجر به تصویب جایگزین سازگار با محیط زیست، مانند تصویب دستگاه های فتوولتائیک است که بیشتر نسبت رشد فن آوری.

جوهر رسانا و فن آوری چاپ روی صفحه نمایش دو بخش حاکم بر بازار به طور کلی الکترونیک چاپی تشکیل سهم عمده ای هستند.

سازمان ها و انجمن های مختلف در حال ترویج فن آوری الکترونیک چاپ شده در کشورهای اروپایی مانند آلمان و انگلستان، تشکیل برای سهم قابل توجهی در سال 2015.

شرکت کنندگان صنعت کلیدی عبارتند از:
Enfucell OY، GSI فن آوری، NovaCentrix و T-جوهر، شرکت استراتژی های مهمی به دنبال بازیکنان صالح شامل مشارکت امضای یا توافق نامه توزیع، ادغام، و ادغام همراه با غنی سازی پرتفوی خود را با انجام تحقیق و توسعه مستمر.یک جفت:چاپ الکترونیک: سنسور RFID بستر های نرم افزاری و فیلم های کاربردی قابل انعطاف برای پردازش خودکار بعدی:همکاری در چاپ تحقیقات الکترونیک و نرم افزار