ترکیب معدنی نقش

- Jul 31, 2017 -

ترکیبات سیلیکون معدنی حفاری نسوز برنامه توسعه از ترکیب سیلیکون نسوز مواد مقاوم در برابر آب و مقاومت در برابر اسید با توجه به شرایط پیچیده مهندسی، ترکیب معدنی پروژه قبل و بعد از حرارت از سیمان متوسط اسید و آب معدنی ترکیب و یا در حرارت هنگامی که نقش اسید متوسط نیاز به مواد نسوز است مقاومت حرارتی و مقاومت در برابر اسید و آب. معدنی ترکیب سوار آب شیشه ای نسوز نمونه غوطه ور در انواع مختلف و غلظت اسيد در جدول پس از ذخیره سازی در آب از قدرت ذخیره سازی اسید، کاهش از در هوا استحکام پخت نیز کاهش.

از آنجا که هیچ مشابه در آب در اسید بین سیلیکات و واکنش اسید است، ژل سیلیکات دیگر تولید می شود اما انحلال مواد محلول، ترکیب معدنی ساختار تنگ است، شدت کاهش مخالف اسید غلظت بالاتر نسوز قدرت نیز بالاتر نشان می دهد که ترکیب معدنی نقش اسید و سیلیکات برای تقویت و بهبود قدرت.

عملکرد دمای بالا مقاوم سیلیکات سدیم معدنی ترکیب اسید و آب مقاومت و ماهیت نوع دانه ها در تولید محتوای فلوئوروسیلیک سدیم سیلیکات سدیم صرفا باید کنترل شود. مدول سیلیکات سدیم در عملکرد در دمای بالا مواد نسوز. مقاومت های غیر آلی ترکیب اسید و آب تاثیر قابل توجهی، مدول بالا با اسید و آب مقاوم و مدول بالا دمای عملکرد پایین است این ویژگی را کاهش دهد. به طور کلی مطلق بهتر است را انتخاب کنید.

در خانه و خارج از کشور در استفاده از ترکیبات معدنی سیلیکون در توسعه مواد نسوز، گزارش های مرتبط وجود دارد، تکنولوژی جدید و مواد جدید ادامه ثبت اختراعات جدید به نظر می رسد. معدنی تولید ترکیب پیشنهادی برای شرایط صنعتی برای استفاده از محیط زیست مواد نسوز به نیازهای صنایع مختلف توسعه.

ترکیبات معدنی به طور کلی قابل اشتعال نیست و یا نقطه اشتعال بالا، حل شده و محلول، غیر آلی ترکیب محلول تحمل دشوار، غیر قابل حل است، اما به طور کلی نسبت به حلالیت بیشتر مواد آلی اما طیف وسیعی از معدنی است ترکیبات، تعداد مجتمع معدنی ترکیب وجود ندارد قانون را می توان خلاصه در به طور کامل است. انجام تحقیقات و یا خاص مواد خاص درمان.

نامگذاری ترکیبات معدنی باید تلاش برای نشان دادن concisely و دقیقا ترکیب و ساختار مواد نام. این امر مستلزم استفاده از عناصر ریشه های غیر آلی ترکیب یا پایگاه به اجزای مختلف ماده; با "شیمی حروف اضافه" (که نقش نقش اسم های اتصال) به مواد در اتصال قطعات مختلف.

گاز بی بو بی رنگ، ترش محلول در آب (دوره نسبت 1: 1)، بخشی از شکل گیری دی اکسید کربن. گاز دی اکسید کربن برای صنعت قلیایی، صنعت قند، ترکیب معدنی و صنعتی ریخته گری فولاد و سفید تولید منجر شود. می تواند کربن در هوا بیش از حد سوختن یا سنگ مرمر، سنگ آهک و دولومیت calcination یا اسید حاصل از نقش آهک تخمیر و دیگر مواد زائد صنعتی. دی اکسید کربن ترکیب معدنی به طور کلی رایت و حمایت احتراق در دمای اتاق تراکم کمی بزرگتر از هوا پس از انبساط حرارتی در بالای ترکیب معدنی اغلب مورد استفاده به عنوان عامل آتش آتش جمع آوری خواهد شد. دی اکسید کربن مواد اولیه ضروری برای فتوسنتز گیاهان سبز است. دی اکسید کربن است که اغلب به عنوان كود در گلخانه استفاده می شود. حالت جامد دی اکسید کربن معمولا معروف به یخ خشک تصعید ترکیب معدنی بسیاری گرما جذب می و بنابراین به عنوان مبرد مانند بارش باران مصنوعی استفاده می شود اما اغلب مورد استفاده در تولید دود.


یک جفت:تعامل با نانوذرات نقره بعدی:نقره نیترات بدون بو