توسعه غیر آلی ترکیب

- Jul 10, 2017-

ترکیبات معدنی سیلیکونی نسوز برنامه توسعه سیلیکون ترکیب سیمان نسوز مواد مقاوم در برابر آب مقاومت با توجه به شرایط پیچیده مهندسی حفاری، معدنی ترکیب پروژه قبل و بعد از حرارت اسید و متوسط آب معدنی ترکیب و یا در حرارت هنگامی که نقش اسید متوسط نیاز به مواد نسوز هستند حرارت و اسید و آب مقاومت. سوار آب شیشه ای نسوز نمونه غوطه ور در انواع مختلف و غلظت اسيد در جدول پس از ذخیره سازی در آب از قدرت ذخیره سازی اسید کاهش یافته، از در هوا استحکام پخت نیز کاهش.

از آنجا که هیچ مشابه در آب در اسید بین سیلیکات و واکنش اسید است، ژل سیلیکات دیگر تولید می شود اما انحلال مواد محلول، ساختار تنگ است، شدت کاهش مخالف غلظت اسید بالاتر نسوز قدرت نیز بالاتر ترکیب معدنی نشان می دهد که نقش اسید و سیلیکات به بهبود قدرت افزایش یافته است.

عملکرد دمای بالا مقاوم سیلیکات سدیم اسید و آب مقاومت و طبیعت سدیم سیلیکات سدیم فلوئوروسیلیک محتوای مصالح نوع ترکیب معدنی در تولید باید کاملا کنترل شود. مدول سیلیکات سدیم در عملکرد در دمای بالا مواد نسوز. ترکیب اسید معدنی و مقاومت در برابر آب تاثیر قابل توجهی، مدول بالا ترکیب معدنی با اسید و آب مقاوم و درجه حرارت بالا عملکرد مدول کم این ویژگی ها را کاهش دهد. به طور کلی مطلق بهتر است را انتخاب کنید.

در خانه و خارج از کشور در استفاده از ترکیبات معدنی سیلیکون در توسعه مواد نسوز، گزارش های مرتبط وجود دارد، ادامه غیر آلی ترکیب فن آوری جدید و مواد جدید به نظر می رسد اختراعات جدید. توصیه می شود برای تولید مواد نسوز جهت استفاده در شرایط مختلف صنعتی و نیازهای صنایع مختلف. تحت شرایط صنعتی مگنزیت ویبولیتین معدنی ترکیب تکنولوژی تولید کربن پیوند سرامیک سنگ سنباده نسوز مورد مطالعه و استفاده در عمل.

ماده معدنی مخفف ترکیبات معدنی، ترکیب معدنی معمولا اشاره به غیر کربن حاوی ترکیبات. چند کربن حاوی ترکیباتی مانند مونواکسید کربن، دی اکسید کربن، کربناتها، cyanides، و غیره هستند همچنین معدنی. ماده معدنی نمک اکسیدهای قلیایی ترکیب معدنی، و به همین ترتیب می توان به تقسیم.

1-آلي مخفف ترکیبات آلی است. معدنی ترکیب در حال حاضر، می دانید انسان بیش از 900 میلیون نوع ماده آلي، تعداد به مراتب بیشتر از غیر آلی است.

2-در اوایل دهه 1920 دانشمندان در حال تولید بسیاری از ترکیبات آلی مانند اوره و اسید و چربی، و غیره، با مواد معدنی و غیره. در اوایل دهه 1920 دانشمندان ترکیب های غیر آلی مواد آلی شناخته شده بود از حیوانات و گیاهان و سایر موجودات غیر آلی ترکیب بنابراین این نوع ترکیب آلی نامیده می شود. ، بنابراین شکستن ماده آلی می تواند تنها باشد به دست آمده از ارگانیسم مفهوم. با این حال، به دلایل تاریخی و مرسوم مردم هنوز نام آلي استفاده کنید.

3. ماده به طور کلی غیر قابل حل در آب و محلول در حلال های آلی، نقطه ذوب پایین است. اکثریت قریب به اتفاق آلي به راحتی توسط حرارت غیر آلی ترکیب آسان است برای سوزاندن تجزیه است. واکنش ماده به طور کلی کند و اغلب عوارض جانبی همراه است.

4. طیف گسترده ای از ترکیبات آلی را می توان به هیدروکربن و هیدروکربن مشتقات از دو دسته تقسیم شده است. با توجه به مولکولهای آلی موجود در گروه عملکرد تقسیم alkanes alkenes alkynes، هيدروكربن و الکل آلدئیدها اسیدهای کربوکسیلیک، استرهای ترکیب معدنی و غیره. با توجه به ساختار فیبر کربن مولکول های آلی نیز باز زنجیره ترکیبات غیر آلی ترکیب ترکیبات carbocyclic و ترکیبات هتروسيليك سه دسته می توان به تقسیم.

5. مواد آلي است از اهمیت زیادی برای زندگی انسان زندگی ترکیب معدنی و تولید. تمام موجودات روی زمین حاوی مقادیر زیادی مواد آلی.

تفاوت اصلی بین مواد آلی و ماده معدنی


یک جفت:فعالیت های بالا نانوذرات نقره بعدی:نانوذرات نقره ویژگی ضد باکتری