توسعه برنامه های غیر آلی ترکیب

- Oct 10, 2017-

استفاده از سیلیکون غیر آلی ترکیب مواد نسوز برای توسعه سیلیکون ترکیب نسوز و مقاوم در برابر آب و اسید مقاومت با توجه به شرایط پیچیده مهندسی حفاری، اسید آب پس از حرارت دادن از وجود دارد پروژه و یا نیاز در حرارت نقش اسید ترکیب متوسط، معدنی مواد نسوز مقاومت حرارتی و مقاومت در برابر اسید به آب دارند. ترکیب معدنی از قدرت ذخیره سازی اسید کاهش یافته، از در هوا قدرت درمان نیز کاهش نمونه سوار آب شیشه ای نسوز در انواع مختلف و غلظت اسید غوطه ور نگاه کنید به جدول ذخیره آب.

چون هیچ واکنش بین سیلیکات و اسید در آب وجود دارد ژل اسید سیلیسیک دیگر تولید می شود اما محلول ماده حل شده، ساختار تنگ نیست، ترکیب معدنی قدرت, در مقابل, بالاتر غلظت اسید از قطره مقاوم در برابر قدرت بالاتر, که نشان می دهد که نقش اسید و سیلیکات تقویت است, بهبود قدرت.

عملکرد های بالا مواد نسوز سیلیکات سدیم، اسید و آب خواص مقاومت و سیلیکات سدیم، سدیم فلوراید محتوا، مجموع انواع، در تولید باید به شدت کنترل. مدول سیلیکات سدیم دارایی های بالا نسوز است. مقاومت ترکیب اسید و آب معدنی می تواند تاثیر قابل توجهی، مدول بالا، با مقاومت خوب در برابر اسيد و حرارت بالا عملکرد مدول پایین این ویژگی کاهش. به طور کلی انتخاب مدول بهتر است.

در خانه و خارج از کشور، کاربرد ترکیبات سیلیکون غیر آلی در مواد نسوز گزارش شده و مواد و فن آوری های جدید توسعه یافته اند. معدنی ترکیب آن که مواد نسوز مناسب برای شرایط مختلف تولیدات صنعتی باید به نیازهای صنایع توسعه پیشنهاد است.

دو نوع آب در سلول، که آب آزاد و آب ترکیب وجود دارد. ترکیبی از آب و مواد دیگر است بخش مهمی از ساختار سلول های غیر آلی ترکیب حسابداری حدود 4.5 ٪، آب وجود دارد به صورت رایگان، حلال خوبی برای سلول، همچنین به طور مستقیم در واکنش های شیمیایی شرکت می کنند ، اما همچنین حمل و نقل مواد مغذی و زباله. در یک کلام تمام فعالیت های زندگی از انواع موجودات زنده بر گرفته از آب هستند.

بسیاری از نمک های معدنی در سلول های موجود در ایالات یونی اگر چه محتوای آنها بسیار کوچک است، اما بسیاری از نقش های مهم: برخی از املاح معدنی مهم قطعات هستند برخی از ترکیبات پیچیده در سلول مانند آهن جزء اصلی هموگلوبين است میلی گرم است عنصر ضروری مولکول کلروفیل است. ; بسیاری از املاح معدنی مهم برای حفظ فعالیت های زندگی از سلول ها و ارگانیسم های غیر آلی ترکیب مانند حضور یونهای کلسیم در خون بسیار بالا به علت تشنج است. مهم به حفظ تعادل اسید و باز در سلول است.


یک جفت:ترکیب معدنی یکسان هستند بعدی:برنامه های کاربردی نانوذرات نقره