گزارش IDTechEx تحقیقات الکترونیک چاپ شده، آلی، انعطاف پذیر

- Feb 10, 2017-

IDTechEx پژوهشی پیشرو در ارائه دهنده مستقل تحقیقات بازار و هوش کسب و کار و حوادث در حال ظهور فن آوری، دسترسی به گزارش جدید را اعلام کردچاپ، آلی andamp; انعطاف پذیر الکترونیک پیش بینی، بازیکنان andamp; فرصت های 2017-2027

این گزارش مشاهده جامع ترین موضوع، نوع دادن پیش بینی دقیق ده ساله توسط دستگاه فراهم می کند. بازار به تحليل قلمرو، چاپ شده در مقابل غیر، سفت و سخت در مقابل انعطاف پذیر، معدنی، انتظار: کاهش آلی، مواد فرایند، انتظار: کاهش هزینه و بیشتر هزینه چاپ. برندگان و بازندگان آمده است فعالیت بیش از 1،000 شرکت های پیشرو، داده می شود.

در گزارش IDTechEx هر جزء فن آوری قادر می سازد به موجب آن نیاز بازار - نه تکنولوژی فشار appraises. ما در ده سال دانش ردیابی این بخش قرعه کشی و ارائه پیش بینی های دقیق، موقعیت استراتژیک و ارزیابی روند andquot؛ گرم topicsandquot; و فرصت های برآورده نشده.

این گزارش به طور خاص آدرس تصویر بزرگ - از جمله صفحه نمایش OLED و روشنایی به نازک فتوولتائیک به سنسورهای انعطاف پذیر و بسیاری دیگر. از همه مهمتر، نه تنها الکترونیک که، آلی و/یا انعطاف پذیر در حال حاضر، چاپ شده است اما آن نیز پوشش می دهد کسانی خواهد شد که شامل. به عنوان موانع و فرصت ها برای سال آینده دستخطی واقع بینانه و مطالعات موردی و محصولات موجود و ظهور محصولات جدید، داده می شود.

بیش از 3،000 تشکل به دنبال الکترونیک چاپ شده، آلی، انعطاف پذیر، از جمله چاپ بسته بندی شرکت های الکترونیک و مواد. دیگران تجاری جنینی هستند در حالی که برخی از این فناوری در حال استفاده است - واقع در سه بخش است که بازار میلیارد دلار - ایجاد شده اند وجود دارد.

مزایای این آلات، متعدد است - اعم از کاهش هزینه ها و بهبود عملکرد و انعطاف پذیری و شفافیت، قابلیت اطمینان، بهتر محیط زیست اعتبار و خیلی بیشتر. بسیاری از برنامه های تازه ایجاد خواهد شد و که در آن نهفته موجود محصولات برق و الکترونیک تا چه حد متنوع خواهد شد.

این گزارش IDTechEx اشاره به طور گسترده ای به ارمغان می آورد آن همه با هم با تمرکز خاص بر برنامه های کاربردی و ارزیابی کمی از فرصت ها.

پیدا کردن IDTechEx است که کل بازار الکترونیک چاپ شده و انعطاف پذیر و ارگانیک از 29.28 میلیارد دلار در 2017 به 73.43 میلیارد دلار در 2027 رشد خواهد کرد. اکثریت که OLEDs (آلی اما نه چاپ شده) و جوهر رسانا را برای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی استفاده می شود. بار دیگر دست ساخته الکترونیک، منطق و حافظه، سنسورهای نازک است بخش بسیار کوچک اما با بزرگ رشد بالقوه است که ظهور آنها از Randamp; D.

اگر شما به دنبال به تصویر بزرگ فرصت مشکلات شما می توانید آدرس یا چگونه شما می توانید شروع به استفاده از این فن آوری را درک و مفاهیم درگیر، این گزارش است. تحقیق توسط چند زبانه مشاوران IDTechEx در چهار کشور و سه قاره بر اساس این گزارش ایجاد شده در ده سال دانش صنعت.

یک جفت:غربالگری قارچ های رشته ای برای ضد سنتز نانوذرات نقره بعدی:انتظار می رود که بازار الکترونیک چاپ 65.0 در میلیارد دلار آمریکا برسد توسط 2024; تقاضا برای بسته بندی های هوشمند بازی تغییرات برای رقبای | TMR