جوهر رسانا در 2017: بعد چیز بزرگ

- Feb 05, 2017-

صنعت جوهر رسانا است هنوز هم در جستجوی چیزی بزرگ بعدی. عوارض جانبی فشارهای رقابتی در بازارهای اصلی دوره منجر ترین تامین کنندگان به دنبال فرصت های جدید و نوپای. استراتژی رایج در حال حاضر به عنوان گسترده نمونه کارها و محصولات که ممکن است تا به حال چندین بازار نوپای garnering نظرسنجي تا آنجا که ممکن است و ایجاد شبکه های ارزش در اوایل است.


همچنین در حال حاضر شدت یکی از دیگری به سرعت راه اندازی محصولات قابل مقایسه است که منجر به فرسایش تمايز سازمان دیده بان کنندگان. این نهاد تامین کنندگان در کردن: یکی یک دست خواهند فن آوری های خانه برای مدت طولانی به آنها را کامل پوشيده اما چون آنها طلب بازخورد مشتری در بازارهای جدید که در آن نه چهره های شایستگی و نه نیازهای مشتری هستند شناخته از سوی دیگر آنها این بازار زود را باید.


به دنبال آن برای دوباره جوان خود را با وجود این، صنعت مناطق مختلف برنامه های نوظهور در دوره 2013-2016 شناخته است. در حال حاضر بنابراین در مرحله دنبال کنید از طریق در بسیاری از جبهه است. در این مقاله ما به طور خلاصه پیشرفت در چند بخش در حال ظهور در حالی که همچنین شناسایی مناطق مرسوم، مد روز برنامه نوپای آخرین توضیح خواهد داد. توجه داشته باشید که برنامه های کاربردی در هیچ منظور خاص اهمیت ذکر شده است.


برای اطلاعات بیشتر در مورد صنعت جوهر رسانا از جمله همه آخرین فن آوری و همچنین ارزیابی بیش از 24 موجود و برنامه های در حال ظهور مراجعه کنید به ما گزارش در رسانا جوهر بازارهای 2017-2027: پیش بینی، فن آوری، بازیکن. این گزارش نسخه به روز ما گزارش معتبر و جامع است که مرجع صنعت تبدیل شده است.

فتوولتائیک (PV): صنعت PV درایور اصلی دوره درآمد برای شلیک نوع رب باقی می ماند. صنعت هنوز خود را از روند بلند مدت آن آزاد: کم هزینه در هر کیلوگرم و نوآوری تدریجی کاهش مصرف نقره ویفر. به طور کلی, ما انتظار داریم 2017 به سال است که شاهد رونق نیمه اول به پایان انتظار می رود در خوراک در تعرفه در چین; اگر چه تسلط maker(s) ژاپنی پاره شود سال زمانی که روند نسبت به پودر متنوع عرضه پایه ادامه خواهد داد; و چرخه سال زمانی که خواهد شد سرمایه گذاری چینی اعلام 140 میلیارد دلار در صنعت انرژی خورشیدی را برطرف کردن نگرانی دیگر مجسمه نیم تنه.

الکترونیک لبه صفحه نمایش لمسی: این صنعت با هزینه و فشار برای محدود کردن گودی هدایت می شود. این صنعت در دو سال گذشته تغییر مرحله به عنوان عکس قابل درمان و برش لیزری جوهر شروع به جایگزین استاندارد ضخامت فیلم های پلیمری (PTFs) برای فعال کردن 20um و یا زیر linewidth بیش از فاصله (L/S) نسبت تجربه. این روند ادامه خواهد داد و رقابت بین اچ و راه حل های چاپ بیشتر تشدید خواهد شد. به طور کلی، ما انتظار داریم که 2017 به سال زمانی که تامین کننده جبرانی در عکس قابل درمان و برش لیزری خواهد شد کامل منجر به از دست دادن حاشیه سراسر و سال زمانی که فرآیندهای جدید فراتر از روی صفحه نمایش چاپ گرفته بیشتر جدی باشد.

در قالب الکترونیک (IME): پشت صحنه علاقه IME قوی باقی مانده است. موج اول محصولات دارد با راه اندازی بازار، شبکه های ارزش در حال افزایش حجم تولید کنندگان بیشتر از همیشه مشغول و مجموعه مادی فراتر از جوهر رسانا شامل فیلم های رسانا و سنسور و دیسک و غيره گذار است. به طور کلی, ما انتظار داریم 2017 به سال زمانی که رشد کاربردهای IME سرانجام پس از سال ها روشن و خاموش شروع می شود.

EMI محافظ: محافظ EMI است حال ظهور به عنوان منطقه جدید مورد علاقه. انتظار می رود که تعداد تراشه با مستقیم EMI محافظ حفاظت به سرعت در حال افزایش در سال های آینده. رقابت بین پوشش دهی الکترواستاتیک و پاشش جوهر می خواهد و در جوهر رقابت در اندازه ذرات با رنگ نانو در حالی که دیگران ارائه هزینه های پایین تر لاغر شدن ارائه خواهد شد. به طور کلی, ما انتظار داریم 2017 به سال زمانی که دانش بیشتر در مورد بازار نیاز به ایجاد روابط مشتری بالقوه و شروع پروسه های مختلف تحصیلی جدید تامین کنندگان را جمع آوری می شود.

مطیع چاپ: آئروسل و فرایندهای چاپ غیر تماسی، هم مدعی اصلی برای آنتن های چاپ و دیگر آثار رسانا در اشیاء 3D هستند. ظرفیت تولید در حال حاضر در صنعت به خصوص در آسیا وجود دارد. بسیاری از تامین کنندگان مواد همچنین محصولات خود را با این روند را واجد شرایط است اگر چه کاربران نهایی هنوز هم ما که اکثر وعده های بیش از حد و زیر تحویل ویژه از نظر هدایت در دمای پایین بازپخت شبيه سازي سطح بگویید. به طور کلی, ما انتظار داریم 2017 سال بیشتر بهبود تدریجی مواد و افزایش حجم فروش با وجود چالش های احتمالی در بازارهای الکترونیک پایان مصرف خواهد بود.

فیلم های رسانا چاپ: پیشرفت های فن آوری است در نوک تیز منقار از فیلم های با عملکرد بالا مش فلزی چاپ شده با linewidths زیر 5um را قادر می سازد. این تحولات هستند هنوز در مرحله آزمایشی با اندازه های باریک وب و یا هزینه های بالا، اما با این وجود خطر بلند مدت فرایندهای مش فلزی در صنعت به طور فزاینده هزینه حساس نمایندگی. چند فن آوری های نانوذرات نقره TCF تکانه های تجاری به دلیل ورشکستگی شرکت و مسائل مربوط به جریان نقدی از دست داده اند، اما جدید که در حال ظهور به خود می گیرد. به طور کلی, ما انتظار داریم 2017 سال زمانی که چاپ فلز مش پیشرفت راه حل های همراه نردبان بلوغ تکنولوژی اما تاثیر تجاری را موجب خواهد شد.

خودرو: صنعت خودرو بازار جذاب برای تامین کنندگان رب با دراز مدت قابل پیش بینی درآمد خطوط باقی خواهد ماند. برنامه های کاربردی مانند سنسور اشغال صندلی چاپ، چاپ شده از سنسورهای خازنی برای ماژول های infotainments و یا صندلی گرم کن تا حد زیادی پیشرفت خود ادامه خواهد داد. تلاش برای توسعه و د-frosters پنجره های تجاری چاپ شده در بستر پلی کربنات تشدید خواهد شد. به طور کلی، ما نیز کاری که انتظار 2017 به سال هنگامی که برنامه های کاربردی IME برای فضای داخلی خودرو اعلام خواهد شد و سال زمانی که چاپ توری فلزی برای پنجره د-frosters در roadmaps مراحل اولیه فناوری عمده oem ها ظاهر می شود.

جوهر ساخته فراتر از پارچه های الکترونیکی: جوهر ساخته نیز می توان در برنامه های کاربردی فراتر از پارچه های الکترونیکی مانند انعطاف پذیر/ساخته چاپی یا تجهیزات پزشکی. هر چند آنها هنوز هم می تواند دچار کاستی های معمول محدود هدایت، زمین و solderability در مدار انعطاف پذیر، بسیار قابل انعطاف یا ساخته مدارهای چاپی ارائه قابلیت می تواند. در پزشکی دستگاه به خصوص هنگامی که interconnects طولانی و چسبناک برای راحتی استفاده لازم، خطوط چاپ شده ممکن است مزیت. به طور کلی, ما انتظار داریم 2017 سال زمانی که FPCBs غیر چاپ موجود بر ادامه خواهد داد.

3D چاپ الکترونیک (3DPE): ما 3DPE را به عنوان جبهه فرصت نوآوری در منطقه جوهر رسانا شناخته شد. ایده پشت 3DPE ترکیب 3D چاپ پلاستیک با چاپ جوهر رسانا ايجاد اشکال سفارشی 3D با مدارات جاسازی شده است. این قادر خواهد طراحی و چاپ 3D و #39؛ smartand #39; اشیاء. فرصت برای نوآوری در ایجاد جوهر هدایت کمتر و چسبندگی خوب به انواع لایه پلاستیکی است. به طور کلی, ما انتظار داریم 2017 به سال هنگامی که ما می بینیم بیشتر تجهیزات 3DPE معرفی شده به بازار و سال هنگامی که ما می بینیم اعلام جوهر محصولات به طور خاص در این بازار هدف باشد.

چاپ چاپ برد مدار چاپی النسخة: واقع PCBs علاقه تجدید شده در سال 2016 دریافت کرد. این با افزایش تلاش اطراف چاپ جوهر افشان تک، دو و چند لایه PCBs هر دو در hobbyist و حرفه ای به پایان می رسد از بازار انجام شد. استفاده از روش چاپ و بشقاب در ساخت PCBs نیز هنوز توسط بسیاری از شرکت ها عمدتا در ژاپن و کره ریز تنظیم شده است. فن آوری بالغ تر از قبل است اما هزینه مزایای نه هنوز به اندازه کافی به آن را جایگزین فوتی و فوری برای بیشتر بالغ، بیشتر قابل اعتماد و بالاتر دوره هيأت فن آوری. به طور کلی, ما انتظار داریم 2017 به سال در حالی که حرفه ای چند لایه مدار چاپی چاپگرهای آهسته خود ادامه خواهد داد که اعتیاد به مواد مخدره اطراف چاپگرهای PCB hobbyist/DIY، آرام خواهد شد و نفوذ در بازار های مقیاس کوچک است. بدون راه اندازی تجاری قابل توجه پیشرفت تکنولوژی بر روی بشقاب و چاپ نیز در پس زمینه، تا حد زیادی در آزمایشگاه های آسیا ادامه خواهد داد.

چاپ ترانزیستور و حافظه: ترانزیستور چاپ شده و حافظه دارد، به نوعی ایده های قدیمی نرم افزار. ترانزیستور چاپ شده برای ارائه در وعده های خود شکست خورده اند. در حال حاضر، با این حال، پیشرفت تکنولوژی مخصوصاً از ژاپن، به اندازه کافی به rekindle علاقه در موضوع امیدوار است. در اینجا، چاپ خوب از خطوط باریک نیاز خواهد بود. حافظه های چاپی نیز در تولید نیمه تجاری برای سال بوده است و در حال حاضر مسائل اطراف عملكرد بهتر خطاب. به طور کلی, ما انتظار داریم 2017 سال زمانی که جستجو برای برنامه های کاربردی منحصر به فرد از ترانزیستور های چاپ شده و حافظه ادامه و سال زمانی که تبدیل به جوهر تامین کنندگان بیشتر درگیر با پرینتر بهتر سفارشی خود را عرضه می کنند.

منطقه بزرگ چراغ آرایه های روشنایی: فعالیت های تجاری سراسر چاپ آرایه چراغ بزرگ منطقه شروع به بلند کردن. پایگاه فن آوری در ساخت برای 4-5 سال گذشته بوده است. حالا کاربر نهایی توجه و تلاش خلاق توسط شرکت های بالاتر زنجیره ای از تامین کنندگان مواد وجود دارد. الزامات تکنولوژی ساده است اما راه حل های غیر چاپ نیز نصب یک چالش بر رسانایی بالا و مصرف انرژی پایین تر. بنابراین، به طور کلی، ما 2017 سال زمانی که افزایش فروش در سال جاری از پایه های بسیار کوچک انتظار.

بسیاری برنامه های دیگر است که برای خمیر رسانا است که ما در گزارش ما در جزئیات نظر توسعه یافته هستند وجود دارد. مثالها عبارتند از: منطقه بزرگ آرایه سنجش/سیستم های باتری بسته و کارخانه بخاری فرکانس انتخابی پنجره و بسیاری دیگر. لطفا به ما گزارش رسانا جوهر بازارهای 2017-2027: پیش بینی فناوری بازیکنان برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازارها. اطلاعات بیشتر در واقعه بعدی پیشرو در موضوع: چاپ الکترونیک اروپا 2017 در 10 و 11 مه 2017 در برلین میزبانی شده توسط IDTechEx.

یک جفت:انتظار می رود که بازار الکترونیک چاپ 65.0 در میلیارد دلار آمریکا برسد توسط 2024; تقاضا برای بسته بندی های هوشمند بازی تغییرات برای رقبای | TMR بعدی:رنگ ترکیبی جدید اجازه چاپ شده، انعطاف پذیر الکترونیک بدون تف جوشی