جوهر رسانا بازارهای 2016-2026: پیش بینی، فن آوری، بازیکنان

- Jan 11, 2017-

نیویورک، 12 دسامبر سال 2016/prnewswire /نقره ای ذرات نانو ذرات نقره مس جوهر و رب ها و سس، گرافن و فراتر از آن

این گزارش بیشترین جامع و معتبر مشاهده جوهر رسانا و بازار رب دادن ده سال دقیق فراهم می کند پیش بینی تقسیم شده توسط برنامه و نوع مواد در بازار. پیش بینی بازار در تناژ و ارزش در سطح جوهر داده می شود. همچنین شامل بررسی انتقادی از جوهر رقابت رسانا و رب فن آوری از جمله شلیک انواع رب ها و سس، PTFs، نانو ذرات نقره، ساخته جوهر، جوهر IME، مس، و بیشتر.

این گزارش همچنین تجزیه و تحلیل مبتنی بر واقعیت و روشنگری از تمام برنامه های موجود و نوظهور هدف کاربردی را می دهد. هدف برنامه های آن و پیش بینی بازار نشانی، گرایش های کلیدی و چالش ها، آخرین نتایج و عرضه نمونه/محصول و بینش IDTechEx یا ارزیابی پتانسیل بازار فراهم می کند.

ما با ارائه تجزیه و تحلیل دقیق حداقل 17 موجود و در حال ظهور برنامه های بخش های از جمله سلول های خورشیدی سیلیکونی تگ های RFID UF/UHF لمسی صفحه نمایش لبه الکترود الکترونیک خودرو، در قالب پارچه های الکترونیکی, آنتن های 3D, 3D چاپ الکترونیک رومیزی PCB چاپگرها، جایگزینی ایتو OLED روشنایی و دیگران.

همه ما پیش بینی بازار با استفاده از مدل های که مبتنی بر ورودی اصلی صنعت از مصاحبه IDTechEx و شرکت داشته و تجربه از صنعت قبل در IDTechEx ساخته شده است. ما به وضوح طرح و توجیه مفروضات، منطقی، روند و نقطه های داده های واقعی زیر بنای تمام پیش بینی های ما. گزارش ما بیش از 50 شرکت مستقر در مصاحبه پروفیل را فراهم می کند.

بینش کسب و کار بی نظیر هوش و بازار

این گزارش بر سال پژوهش استوار است. تحلیلگران ما سالها تجربه عملی و در خط مقدم از کسب و کار رسانا جوهر در خمیر بازی نقش مهمی در ایجاد یک صنعت چند میلیارد دلاری شد. در پنج سال گذشته به تنهایی، تیم ما مصاحبه و بیش از 50 کاربران و تولید کنندگان انواع جوهر رسانا و رب راه راه. هر سال ما یاد گرفتم بیشتر در مورد بازار و تجزیه و تحلیل و بینش و پیش بینی ما fine-tuned.

به موازات این IDTechEx پیشرو جهانی کنفرانس و نمایشگاه ها در چاپ الکترونیک برای دهه گذشته در سازمان استآسیا,اروپاوایالات متحده آمریکا. این نشان می دهد گرد هم آوردن زنجیره ارزش در تمام در الکترونیک چاپ شده، از جمله تمام جوهر رسانا تامین کنندگان، پرینتر، و کاربران نهایی. این را به ما داده است دسترسی بی نظیر برای بازیکنان و آخرین اطلاعات بازار.

جوهر رسانا و جای گذاری کسب و کار: همه چیز در حال تغییر است

رسانا جوهر و رب بازار نزدیک خواهد رسید$1 .7bدر 2026 فلزی قیمت فعلی. میکرو به اندازه نقره رسانا رب قادر به تسلط بر بازار تقریبا کل بازار در سال 2016 کنترل خواهد شد. سیلور نانو ذرات را به طور فزاینده رقابتی است، اما تبدیل پیدا کردن استفاده در محدوده برای بخش های برنامه های کاربردی برای تبدیل شدن به در حال ظهور80mبازار در 2026. مس یک تکنولوژی نسبتا نابالغ باقی می ماند اما به عنوان سیستم پخت رمان برای باز کردن درب به جوهر مس فروش نصب محدود موفقیت دست یابد.

صنعت انرژی خورشیدی 1.5 k بازار تن در سال 2016 screen-printed شلیک نوع رسانا رب می خواهد. در سطح خمیر یک گروه جدید از تامین کنندگان خواهد آمد به زودی برای تسلط بر این کسب و کار در حالی که در سطح پودر کاربران از طریق تامین کننده متنوع تر پایه مجبور خواهد شد. بازار برق لبه صفحه نمایش لمسی قادر به ادامه آن کاهش خواهد داد. Linewidth-بیش از-فاصله (L/S) به 20/20، هل دادن روی صفحه نمایش چاپ با استاندارد PTFs فراتر از محدودیت های آن و باز کردن درب به رب photocurable کاهش یافته است. در حالی که استاندارد PTFs برخی از سهم در پایان ارزان بازار را حفظ کنید تا گودی بیشتر تنگ اچ بر اساس تکنیک های فرصت های بیشتری را پیدا کنید.

به عنوان بخش خودرو با آن مخلوط از راکد سنتی و رشد بالا حال ظهور برنامه های گروه بندی سنسور برای لاستیک اشغال سنسور piezoresistive چاپ شده و برخی از نسخه های اندازه گیری گلوکز بازار تو رفتگی در دیوار قابل توجهی برای رب رسانا باقی خواهد ماند. HF و UHF RFID آنتن بازارهای رشد خواهد کرد اما سهم بازار نسبی از انواع جوهر تبدیل دهه آینده را ببینید. آنتن های 3D ساخته شده با استفاده از چاپ آئروسل ادامه خواهد داد به دست آوردن کشش. این رویکرد با اواسط رقابت بجهت (تولیدات اتصال دستگاه) تکنیک و پلیر های قابل توجهی در بازار الکترونیک مصرف می شود. مش فلزی به عنوان جایگزین ایتو تاخت و تاز آهسته با وجود دوره انتظار تحکیم صنعت TCF ایجاد تقاضا برای نانوذرات نقره در پر کردن و یا چاپ خطوط نازک استفاده می کنند.

بازارهای جدید ظهور و ایجاد نیازهای جدید عملکرد. الکترونیک در قالب جوهر که کشش و زنده ماندن فرایند حرارتی/قالب تقاضا خواهد شد. پارچه های الکترونیکی نیاز به جوهر که واقعا ساخته و مقاومت در برابر شستشو تکرار چرخه. 3D الکترونیک چاپ و چاپگر PCB دسکتاپ بالا هدایت و جوهر دمای پایین برای باز کردن گسترده ای امکانات نمونه سازی جدید برای پرینتر های 3D و مدار طراحان نیاز دارند. همه این بازارها برای رشد سریع آماده ارائه نوآوری های فن آوری می تواند کشش بازار را برآورده سازد.

پیش بینی بازار ده سال با درخواست تقسیم کنید. برای مقادیر دقیق تماس بگیرید. توجه داشته باشید که جوهر فروش قیمت کاهش یافته با کاهش قیمت فلز خام اما همچنین حاشیه منجر به کاهش در پیش بینی درآمد ما را تحت فشار.


چه این گزارش ارائه می نماید؟
1. ده سال بازار پیش بینی برای رنگ رسانا و رب نوع مواد (نانو نقره PTF، مس، و غیره) و نرم افزار تقسیم شده. پیش بینی دوره و دلار ارائه شده است.
2. مصاحبه مستقر در شرکت پروفیل 50 تامین کنندگان و کاربران. شرکت های ارائه تاریخچه شرکت دقیق و تکنولوژی های حیاتی و بررسی مدل کسب و کار. شامل مشخصات بیشتر دقیق تحلیل SWOT توسط تحلیل گران IDTechEx
3-انتقادي و ارزیابی تمام فن آوری اصلی جوهر رسانا از جمله شلیک انواع رب ها و سس، PTFs جوهر نانو ساخته جوهر جوهر IME مس، و غیره.
4-جزئیات برنامه ارزیابی IDTechEx بینش و ارزیابی پیشرفت های دولت از هنر و تجاری، تجزیه و تحلیل از فن آوری های رقیب روند قیمت گذاری و بازار بازیکنان کلیدی اندازه نشانی بازار و پیش بینی بازار ده سال برای اغلب شامل:
احمد فتوولتائیک
ب لمس صفحه نمایش لبه الکترود (تقسیم شده توسط نوع دستگاه)
c. خودرو (د-frosters اشغال سنسور گرم کن صندلی، و غیره)
د. آنتن های 3D
احسان آگهی های UHF آنتن HF RFID
فاطمه جوهر ساخته برای پارچه های الکترونیکی
غلامرضا در-جوهر الکترونیک قالب
حسين اندازه گیری قند خون و piezoresistive
i. 3D الکترونیک چاپ شده
جواد دسکتاپ چاپ PCB
کاظم ایتو جایگزینی
ليلا OLED روشنایی
محمد قلم رسانا
ناصر دیگر
گزارش کامل را مطالعه کنید:http://www.reportlinker.com/p04447369-summary/view-report.html

درباره Reportlinker
ReportLinker راه حل برنده جایزه تحقیقات بازار است. Reportlinker می یابد و بنابراین شما تمام تحقیقات بازار - فورا، لازم است در یک مکان سازماندهی آخرین اطلاعات مربوط به صنعت.

http://www.reportlinker.com


__________________________
تماس با کلر:clare@reportlinker.com
ما: (339)-368-6001
بین المللی: +1 339-368-6001


یک جفت:نانوسیمهای نقره و نیروهای گرافن عضویت برای لمس صفحه نمایش بعدی:نانوسیم "جوهر" فعال مبتنی بر کاغذ قابل چاپ الکترونیک