همکاری در چاپ تحقیقات الکترونیک و نرم افزار

- Mar 15, 2017-

51.jpg

دوپانت الکترونیک و ارتباطات ( دوپونت ) و هولست مرکز گسترش سوم همکاری بلند مدت موفق خود را، که در مواد پیشرفته برای صنعت الکترونیک چاپ متمرکز اعلام کرده اند. به عنوان یک شریک کامل در برنامه چاپ الکترونیک، شرکت DuPont خواهد مواد جدید و نمونه پژوهش هدفمند به سمت پروژه فعال هولست در زمینه های الکترونیک پوشیدنی، در قالب الکترونیکی، لوازم الکترونیکی مصرفی و مراقبت های بهداشتی کمک می کند.


"ما خوشحالیم که به گسترش همکاری ما با هستی هولست مرکز ، ادامه کار با هم در پیشبرد تحولات جدید در الکترونیک چاپی، گفت:" کری آدامز، چاپ بدهید بخش بازار الکترونیک، شرکت DuPont . "علاوه بر پیشرفت در فناوری، همکاری ما فراهم می کند با بینش ارزشمندی در نیازها و الزامات دیگر شرکای هولست، از جمله کاربران نهایی و تجهیزات تامین، امکان نوآوری باز و تسریع محصول و کاربرد توسعه است."


در این مرحله بعدی، تاکید از همکاری در توسعه و آزمایش سیستم های مواد مکمل کامل و با موفقیت ایجاد تظاهرکنندگان کار و نمونه های اولیه، با توسعه از محصولات تجاری عنوان هدف نهایی باشد. به طور خاص، همکاری بر روی صفحه نمایش چاپ و رنگ جت جوهر الکترونیکی و رب ها و سس، تخت صاف و پردازش رول به رول، و اجاق معمولی و همچنین سیستم های پخت / پخت فوتونی تمرکز می کنند.بیش از زندگی از شرکت DuPont / هولست مرکز همکاری، نتایج شامل توسعه جوهر جدید نانو نقره و رب ها و سس، منجر به تجاری سازی دوپانت را بهترین در جوهر کلاس رسانا جوهر افشان نقره ای، PE410، اعلام کرد و برجسته در LOPEC در مونیخ، آلمان، در ماه آوریل سال 2016. اخیرا، هولست پوشیدنی طراحی پیراهن های هوشمند خود را در ارائه دوپانت غرفه در نمایشگاه ابزارهای پوشیدنی در توکیو، ژاپن، 18-20 ژانویه 2017. دستاوردهای دیگر شامل اجرای موفقیت آمیز دوپانت جوهر تولید پوشاک هوشمند، سنسور انعطاف پذیر و تاول زده ام هوشمند بسته بندی پزشکی، و همچنین در قالب الکترونیک، و فتوولتائیک آلی (OPV) و آلی دیود ساطع نور (OLED) دموی نور و نمونه های اولیه را قادر می سازد.
"همکاری و مشارکت بین شرکت DuPont و هولست مرکز همچنان به رانندگی پیشرفت هیجان انگیز در الکترونیک چاپی، گفت:" جرون ون دن نام تجاری، مدیر برنامه 'چاپ الکترونیک، هولست مرکز . "ما هیجان زده به ادامه به بررسی فن آوری و فرصت های جدید در کنار یک رهبر صنعت به رسمیت شناخته شده است."


هولست مرکز مستقل R باز نوآوری و توسعه مرکز توسعه فن آوری که عمومی برای فن آوری های حسگر بی سیم و الکترونیک انعطاف پذیر، که به پاسخ چالش های اجتماعی جهانی در بهداشت و درمان، شیوه زندگی، پایداری و اینترنت از چیزهایی که کمک می کند. قابلیت های کلیدی هولست مرکز مدل همکاری خود را با صنعت و دانشگاه در سراسر نقشه راه و برنامه های به اشتراک گذاشته شده است. این نوع از لقاح متقابل قادر می سازد که هولست مرکز به لحن استراتژی علمی آن با نیازهای صنعتی است. هولست مرکز در سال 2005 از سوی IMEC (فلاندری غربی، بلژیک) و TNO (هلند) با پشتیبانی از وزارت هلندی امور اقتصادی و دولت از فلاندر تنظیم شده بود. هولست مرکز دارای بیش از 200 کارمند از حدود 28 ملیت و تعهد از بیش از 50 شریک صنعتی. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هولست مرکز، لطفا www.holstcentre.com

دوپانت الکترونیک و ارتباطات یک مبتکر و با حجم بالا تامین کنندگان پیشرو از جوهر الکترونیکی و رب ها و سس ارائه می دهد که طیف گسترده ای از مواد الکترونیکی چاپ تجاری در دسترس است. نمونه کارها در حال رشد از جوهر الکترونیکی دوپانت در بسیاری از برنامه های کاربردی، از جمله تشکیل آثار رسانا، خازن و مقاومت عناصر و دی الکتریک و کپسوله سازی لایه هایی که سازگار با بسیاری از سطوح بستر شامل پلیمر، شیشه و سرامیک استفاده می شود. برای اطلاعات بیشتر، http://www.advancedmaterials.dupont.com مراجعه کنید.

دوپانت شده است آوردن علم در سطح جهانی و مهندسی به بازار جهانی را در قالب محصولات نوآورانه، مواد و خدمات از سال 1802. این شرکت معتقد است که با همکاری با مشتریان، دولت ها، سازمان های غیر دولتی، و رهبران فکری ما می تواند کمک به پیدا کردن راه حل چنین چالش های جهانی به عنوان تامین مواد غذایی سالم به اندازه کافی برای مردم در همه جا، کاهش وابستگی به سوخت های فسیلی و حفاظت از زندگی و محیط زیست است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت DuPont و تعهد خود را به نوآوری فراگیر، لطفا http://www.dupont.com

یک جفت:چاپ الکترونیک تجزیه و تحلیل بازار بر اساس مواد (جوهر و بستر)، توسط فن آوری (جوهر افشان، صفحه نما بعدی:جوهر رسانا در 2017: بزرگ بعدی چیزهایی