جوهر هدایت کننده و کسب و کار چسباندن: همه چیز تغییر می کند

- Sep 23, 2017-

پوسته نقره ای، نانوذرات نقره، جوهر و پاستای مس، گرافن و فراتر از آن.

دکتر خشا غفارزاده، یاسو یاماموتو و دکتر هری زرووس، IDTechEx

همه چیز در جوهر های هدایت کننده و کسب و کار چسباندن تغییر می کند. IDTechEx برآورد می کند که بازار جوهر و پاستای رسانا در سال 2026 به حدود 1.7 میلیارد دلار در قیمت فلزات فعلی خواهد رسید. پاسترهای رسانای نقره ای با اندازه های کوچک به بازار تسلط خواهند یافت و تقریبا تمام بازار را در سال 2016 کنترل می کند.

 

نانوذرات نقره، با این حال، به طور فزاینده رقابتی خواهند بود، پیدا کردن استفاده در محدوده برای بخش های کاربردی در حال ظهور برای تبدیل شدن به بازار 80 میلیون دلار در سال 2026. مس مسبوق فناوری نسبتا نابالغ باقی خواهد ماند، اما موفقیت های محدودی به دست می آید به عنوان سیستم های جدید درمان برای باز کردن درب به فروش جوهر مس.

 

صنعت پانل های خورشیدی در سال 2016 برای محصولات پلاستیکی هدایت شونده نمایش داده خواهد شد. در سطح پایه، یک گروه جدید از تامین کنندگان به زودی برای تسلط بر این کسب و کار می آیند، در حالی که در سطح پودر، کاربران با استفاده از یک پایگاه متفاوتی عرضه می شوند.

 

بازار الكترود لمسی روی صفحه نمایش كاهش خواهد یافت. خط عرضی بیش از حد (L / S) تا 20/20 کاهش یافته است، فشار دادن صفحهنمایش با PTFE استاندارد فراتر از حد آن و باز کردن درب به پاستای فتوکریال. تکنیک های مبتنی بر اچ تی امدن فرصت های بیشتری را در بر می گیرد زیرا قاب نیز بیشتر محدود می شود در حالی که استاندارد PTF ها برخی از سهم ها را در پایان کم هزینه بازار حفظ خواهند کرد.

 

سنسورها مانند سنسورهای شارژ اتومبیل، سنسورهای پیزوئیستی چاپ شده و برخی از نسخه های سنسورهای گلوکز یک بازار قابل توجهی برای پاستای هدایت کننده باقی خواهد ماند، همچنین بخش خودرو با گروه بندی مخلوطی از برنامه های کاربردی در حال ظهور رقیب سنتی و با رشد بالا، باقی خواهد ماند. بازارهای آنتن HF و UHF RFID رشد خواهند کرد اما سهم نسبی بازار انواع جوهر در دهه آتی را تغییر خواهند داد.

 

آنتن های 3D ساخته شده با استفاده از آئروسل چاپ ادامه می یابد افزایش کشش. این روش با تکنیک های MID (اتصالات متصل شده) رقابت می کند و تبدیل به یک بازیکن قابل توجه در بازار لوازم الکترونیکی مصرفی خواهد شد. مش فلزی به عنوان یک جایگزین ITO، با وجود دوره تلفیقی در صنعت TCF، باعث ایجاد تقاضا برای نانوذرات نقره ای که در پر کردن یا چاپ خطوط خالص می شود، باعث ایجاد آلودگی می شود.

 

بازارهای جدید ظهور خواهند کرد و الزامات عملکرد جدیدی را ایجاد خواهند کرد. الکترونیک درون قالب تقاضای جوهر می کند که می تواند فرایند ترمو / قالب سازی را بشکند و بگذارد. منسوجات الکترونیکی نیاز به جوهرهایی دارند که واقعا کشنده و مقاوم در برابر چرخه شستشوی مکرر هستند. چاپگرهای چاپی سه بعدی و پرینترهای PCB دسکتاپ، جوهرهای هدایت پذیری بالا و دمای پایین را برای باز کردن امکانات گسترده ای از نمونه اولیه برای چاپگرهای 3D و طراحان مدار نیاز دارند. همه این بازارهای برای رشد سریع آماده هستند، نوآوری های تکنولوژیکی می توانند بازار را تحمل کنند.

 

توجه داشته باشید که قیمت فروش جوهر ها به دلیل کاهش قیمت فلزات خام کاهش یافته است، اما حاشیه ها نیز تحت فشار قرار می گیرند و در نتیجه کاهش پیش بینی درآمد ما کاهش می یابد.

 

" جوشکارهای جوشکاری جوشکاری 2017-2027: پیش بینی ها، فن آوری ها، پخش، آخرین گزارش IDTechEx در بازار جوهر هدایت کننده و چسب، ارائه یک دید جامع از جوهر های هدایت کننده و بازار چسباندن، ارائه ده پیش بینی بازار دقیق 10 تقسیم شده توسط نرم افزار و نوع مواد، و همچنین تجزیه و تحلیل دقیق از حداقل 17 بخش های موجود و در حال ظهور.

 

IDTechEx تصمیمات استراتژیک کسب و کار را از طریق خدمات تحقیق و رویداد خود هدایت می کند و به شما کمک می کند از تکنولوژی های نوظهور استفاده کنید. IDTechEx تحقیقات مستقل، اطلاعات کسب و کار و مشاوره را به شرکت ها در سراسر زنجیره ارزش را بر اساس فعالیت های تحقیقاتی اصلی و روش های ارائه داده ها به دنبال رهبران کسب و کار، استراتژیست ها و تکنسین های پیشرو فناوری برای کمک به تصمیم گیری های تجاری خود را فراهم می کند. افراد علاقه مند می توانند در www.IDTechEx.com بیاموزند و در مورد نیازهای آنها می توانند با IDTechEx در research@IDTechEx.com تماس بگیرند.


یک جفت:لایه های لایه های p-type III-نیترید برای افزایش اثرات پلاسمون سطحی بعدی:سلول های خورشیدی جهانی رب اندازه بازار و بازار سهم 2017-2022