جوهر رسانا در 2017: بزرگ بعدی چیزهایی

- Feb 28, 2017-

صنعت جوهر رسانا است که هنوز هم در جستجوی چیز بزرگ بعدی. فشارهای رقابتی جانبی در بازارهای حجم هسته باعث شده است که بسیاری از تامین کننده به دنبال فرصت در حال تولد است. استراتژی شایع است در حال حاضر به عنوان گسترده یک سبد محصولات که ممکن است، بذر بازارهای متعدد در حال تولد، بدست میآورد بازخورد مشتری تا حد امکان، و ایجاد شبکه های ارزش در اوایل.

تامین کننده نیز در حال حاضر به شدت تماشای یک دیگر، به سرعت در حال راه اندازی محصولات مقایسه که منجر به فرسایش تمایز. این نهاد کننده در یک اتصال: یکی از یک طرف، آنها می خواهند برای حفظ فن آوری مخفی برای مدت طولانی به آنها کامل در خانه، اما، از سوی دیگر، آنها باید آن را به بازار در اوایل به دلیل آنها طلب بازخورد مشتری در بازارهای جدید را که در آن نه از چهره های از شایستگی و نه نیازهای مشتری به خوبی شناخته شده است.

با وجود این همه، صنعت چند مناطق برنامه های کاربردی در حال ظهور در دوره 2013-2016 را به عنوان آن را به دنبال خود می نمایید. در حال حاضر در نتیجه در مرحله پیگیری از طریق در بسیاری از جبهه. در این مقاله، مختصرا پیشرفت در بخش های در حال ظهور متعدد در حالی که همچنین شناسایی شدن زمینه های کاربرد نوپای مرسوم، مد روز رئوس مطالب. توجه داشته باشید که برنامه های کاربردی در هیچ منظور خاص از اهمیت ذکر شده است.

پیش بینی ها، فن آوری، بازیکنان: برای یادگیری جزئیات در مورد صنعت جوهر رسانا از جمله تمام از آخرین فن آوری و همچنین ارزیابی بیش از 24 برنامه های موجود و در حال ظهور به گزارش ما درباره رسانا جوهر بازارهای 2017-2027 مراجعه کنید. این گزارش ترین نسخه تا به تاریخ گزارش معتبر و جامع ما تبدیل شده است که مرجع صنعت است.

فتوولتائیک (PV): صنعت PV باقی خواهد ماند حجم اصلی / راننده درآمد برای رب ها و سس شلیک نوع. صنعت نمی خواهد خود را از روند بلند مدت خود آزاد: هزینه کم در هر کیلوگرم و نوآوری تدریجی کاهش مصرف نقره در هر ویفر. به طور کلی، ما انتظار 2017 به سال که شاهد نیم رونق اول به لطف پایان انتظار می رود در خوراک در تعرفه در چین؛ سال زمانی که روند به سمت پایگاه عرضه پودر متنوع ادامه خواهد داد هر چند تسلط ساز ژاپنی (بازدید کنندگان) پاره شود. و سال زمانی که اعلام کرد 140 میلیارد $ سرمایه گذاری چین در صنعت انرژی خورشیدی خواهد نگرانی از چرخه سینه دیگر را برطرف کند.

الکترونیک لمسی لبه روی صفحه نمایش: این صنعت با هزینه و فشار برای کاهش گودی هدایت می شود. این صنعت، در دو سال گذشته، تجربه یک تغییر گام به عنوان عکس، قابل درمان و برش لیزری جوهر آغاز شده به جای پلیمر استاندارد فیلم ضخیم (توابع) برای فعال کردن 20um یا زیر پهنای خط بیش از فاصله (L / S) نسبت. این روند ادامه خواهد داشت و رقابت بین راه حل های عملی و چاپ بیشتر تشدید خواهد شد. به طور کلی، ما انتظار داریم که 2017 خواهد بود که سال زمانی که گزینه گرفتن تا در عکس قابل علاج و برش لیزری کامل خواهد شد، که منجر به از دست دادن حاشیه در اطراف، و سال زمانی که فرآیندهای جدید فراتر از روی صفحه نمایش چاپ به طور جدی تر گرفته شده است.

در قالب الکترونیکی (IME): در پشت صحنه در IME قوی باقی مانده است. اولین موج محصولات نزدیک به راه اندازی بازار هستند، شبکه ارزش در حال افزایش، تولید کنندگان حجم بیش از همیشه هستند، و مجموعه ای از مواد است فراتر از جوهر رسانا انتقال به شامل فیلم های شفاف رسانا، سنسورها، رله، و غیره. به طور کلی، ما انتظار 2017 به سال زمانی که برنامه های کاربردی IME بالاخره پس از سالها روشن و خاموش شروع می شود رشد می کنند.

EMI محافظ: EMI محافظ در حال ظهور است به عنوان منطقه جدید مورد علاقه. تعداد تراشه های ارتباط مستقیم با EMI حفاظت محافظ انتظار می رود که به سرعت در حال در سال های آینده افزایش می دهد. رقابت بین کندوپاش و پاشش جوهر، و در جوهر رقابت در اندازه ذرات با جوهر نانو ارائه لاغری است در حالی که دیگران ارائه هزینه های پایین تر. به طور کلی، ما انتظار 2017 به سال زمانی که تامین کننده جمع آوری دانش بیشتر در مورد نیاز بازار، ایجاد روابط مشتری بالقوه، و شروع به فرایندهای مختلف تحصیلی جدید است.

نساجی الکترونیکی (e-منسوجات): تعداد رب ها و سس کششی در بازار و یا در مرحله نمونه سازی در اواخر مرحله در حال افزایش است. دو سال یا بیشتر قبل تنها چند تامین کننده مانند جوهر ارائه اما در حال حاضر بسیاری از قابلیت نشان داده اند. زنجیره ارزش E-نساجی هنوز ضعیف است، قیمت ها هنوز بیش از حد بالا و جوهر به طور کلی رقابت از راه حل های جایگزین مانند نخ رسانا. به طور کلی، ما انتظار 2017 به سال که بیشتر محصولات E-نساجی مبتنی بر جوهر راه اندازی شد. سال زمانی که حجم کوچک باقی می ماند. و در سال زمانی که صنعت الکترونیک نساجی به عنوان طیف نزدیکتر به داستان اصلی موفقیت است.

چاپ مطیع: آئروسل و دیگر فرآیندهای چاپ بدون تماس اکنون یک مدعی اصلی برای آنتن چاپ و دیگر آثار رسانا بر روی اشیاء 3D. ظرفیت تولید در حال حاضر در صنعت وجود دارد، به خصوص در آسیا. بسیاری از تامین کنندگان مواد نیز محصولات خود را با این روند واجد شرایط هر چند کاربران نهایی هنوز به ما بگویید که اکثر بیش از وعده و زیر ارائه به خصوص در شرایط سطح هدایت در بازپخت در دمای پایین. به طور کلی، ما انتظار داریم 2017 با وجود چالش های بالقوه در پایان به بازارهای مصرف لوازم الکترونیکی خواهد بود که سال از پیشرفت های مواد افزایشی بیشتر و افزایش حجم فروش.

چاپ فیلم رسانا شفاف: بهبود فن آوری در آستانه را قادر می سازد با عملکرد بالا چاپ فیلم مش فلزی با linewidths زیر 5um هستند. این تحولات هنوز در مرحله آزمایشی با اندازه وب باریک و یا هزینه های بالا، اما با این وجود نشان دهنده یک خطر طولانی مدت با دیگر فرآیندهای مش فلزی در یک صنعت به طور فزاینده حساس هزینه. فن آوری های متعددی نانوذرات نقره TCF حرکت تجاری با توجه به ورشکستگی شرکت و مسائل جریان نقدی از دست داده اند، اما آنهایی که جدید رمان در حال ظهور را به جای خود. به طور کلی، ما انتظار 2017 به سال هنگامی که فلز پیشرفت راه حل مش همراه از نردبان تکنولوژی بلوغ چاپ خواهد شد، اما تاثیر تجاری را ندارد.

خودرو: صنعت خودرو خواهد یک بازار جذاب برای تامین کننده رب با بلند مدت خطوط درآمد قابل پیش بینی باقی می ماند. برنامه های کاربردی مانند سنسورهای چاپ اشغال صندلی ها، سنسورهای خازنی چاپ شده برای infotainments ماژول، و یا گرم کننده صندلی تا حد زیادی پیشرفت خود را ادامه خواهد داد. تلاش برای توسعه و تجاری چاپ پنجره د frosters بر اساس پلی کربنات تشدید خواهد شد. به طور کلی، ما نیز انتظار 2017 به سال هنگامی که برنامه IME برای فضای داخلی خودرو اعلام می شود و سال که مش فلزی چاپ پنجره د frosters در مراحل اولیه روند تکنولوژی OEM های عمده ظاهر خواهد شد.

جوهر کشش فراتر از منسوجات الکترونیکی: جوهر کشش همچنین می توانید در برنامه های کاربردی فراتر از E-منسوجات مانند تخته انعطاف پذیر / کشش مدار یا دستگاه های پزشکی استفاده می شود. در مدارهای انعطاف پذیر، بسیار قابل انعطاف یا کشش، مدارهای چاپی می توانید قابلیت ارائه هر چند که هنوز هم می تواند از کاستی های معمول هدایت محدود، وضوح زمین و لحیم کاری رنج می برند. در دستگاه های پزشکی، به خصوص هنگامی که اتصالات طولانی و چسبناک برای استفاده راحتی مورد نیاز، خطوط چاپ ممکن است یک مزیت است. به طور کلی، ما انتظار 2017 به سال که موجود FPCBs غیر چاپی ادامه خواهد داد به تسلط.

3D چاپ الکترونیک (3DPE): ما به عنوان یک 3DPE مقابل فرصت نوآوری در منطقه جوهر رسانا شناخته شده است. ایده پشت 3DPE این است که ترکیب چاپ 3D از پلاستیک با چاپ از جوهر رسانا برای ایجاد اشکال 3D سفارشی با مدار تعبیه شده است. این طراحی و چاپ 3D از اشیاء 'هوشمند' را فعال کنید. این فرصت برای نوآوری در ایجاد جوهر هدایت پایین تر و چسبندگی خوب به انواع لایه های پلاستیکی است. به طور کلی، ما انتظار 2017 به سال هنگامی که ما تجهیزات 3DPE بیشتر به بازار معرفی شده و در سال زمانی که ما اعلام محصولات جوهر به طور خاص در این بازار با هدف را ببینید.

PCB چاپ: بورد مدار چاپی در واقع چاپ علاقه در سال 2016. دریافت این به لطف افزایش تلاش ها در سراسر بورد مدار چاپی تک، دو و چند لایه-جوهر افشان چاپ شده در سرگرمی و حرفه ای به پایان می رسد از بازار هدف هر دو بود. استفاده از روش چاپ و ورق در ساخت PCB ها نیز هنوز در حال تنظیم توسط بسیاری از شرکت، عمدتا در ژاپن و کره. فن آوری بالغ تر از قبل است، اما مزایای هزینه هنوز در به اندازه کافی برای آن را یک جایگزین قانع کننده به تکنولوژی فعلی حجم بالغ، قابل اطمینان تر و بالاتر است. به طور کلی، ما انتظار 2017 به سال زمانی که اعتیاد به مواد مخدره در اطراف سرگرمی / پرینتر PCB DIY آرام، در حالی که پرینتر PCB چند لایه حرفه ای نفوذ در بازار کند و در مقیاس کوچک خود ادامه خواهد داد. پیشرفت فن آوری در چاپ و صفحه نیز در پس زمینه ادامه، تا حد زیادی در آزمایشگاه های آسیایی، بدون راه اندازی تجاری قابل توجه است.

ترانزیستورهای چاپی و حافظه: ترانزیستور چاپ و حافظه هستند، در برخی از راه، یک ایده برنامه های قدیمی. ترانزیستورهای چاپی شکست خورده اند به وعده های خود را. در حال حاضر، با این حال، پیشرفت تکنولوژی، به ویژه از ژاپن، به اندازه کافی امیدوار به rekindle علاقه به موضوع است. در اینجا، چاپ خوب از خطوط باریک نیاز خواهد بود. حافظه چاپ شده است همچنین در تولید نیمه تجاری برای سال بوده است و در حال حاضر مسائل مربوط به عملکرد بهتر شده است. به طور کلی، ما انتظار 2017 به سال در زمانی که جستجو برای برنامه های کاربردی منحصر به فرد از ترانزیستورهای چاپی و حافظه ادامه می دهد، و در سال که تامین کننده جوهر درگیر بیشتر با پرینتر برای سفارشی کردن بهتر آنها عرضه می کنند تبدیل شده است.

بزرگ منطقه LED آرایه روشنایی: فعالیت تجاری در سراسر چاپ آرایه های بزرگ منطقه LED شروع به انتخاب کنید تا. پایه تکنولوژی در ساخت برای 4-5 سال گذشته بوده است. در حال حاضر بیشتر علاقه کاربر نهایی و تلاش خلاق تر توسط شرکت های بالاتر تا زنجیره ای از تامین کنندگان مواد وجود دارد. الزامات تکنولوژی ساده هستند، اما راه حل های غیر چاپی نیز نصب یک چالش بر اساس هدایت بالا و مصرف توان پایین تر است. بنابراین، به طور کلی، ما انتظار 2017 به سال که فروش را افزایش دهد در این سال البته از یک پایگاه بسیار کوچک است.

برنامه های کاربردی متعدد دیگر که در حال برای خمیر رسانا که ما در گزارش ما را با جزئیات در نظر توسعه یافته وجود دارد. مثالها عبارتند از آرایه های بزرگ منطقه سنجش / سیستم، بسته باتری و بخاری بوته، پنجره فرکانس انتخابی، و بسیاری دیگر. لطفا به گزارش ما رسانا جوهر بازارهای 2017-2027 مراجعه کنید: پیش بینی ها، فن آوری، بازیکنان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازارها.


یک جفت:مایع چاپ فلز نانو را به انقلابی الکترونیک بعدی:نرم افزار نقره نانوسیم ها بر روی فیلم رسانای شفاف و الکترود الکتروشیمیایی خازن