جوهرهای هدایت جوهر 2017-2027: پیش بینی ها، فن آوری ها، بازیکنان

- Aug 21, 2017-

لندن، 17 ژوئیه 2017 / PRNewswire / - پیش بینی های ده ساله تقسیم شده توسط برنامه های کاربردی و مواد، برنامه های کاربردی و تکنولوژی های مهم، پروفیل های شرکت

بازار جوهر هدایت در سال 2017 بیش از 1900 تن خواهد بود

 

گزارش کامل را دانلود کنید: https://www.reportbuyer.com/product/4727849/

 

 

 

این گزارش جامع ترین و معتبرترین وجهی از جوهر های هدایت پذیری 1900 تن و بازار چسب را ارائه می دهد و پیش بینی های بازار ده ساله را با تقاضا و نوع مواد انجام می دهد. پیش بینی های بازار در میزان ظرفیت و ارزش در سطح جوهر داده می شود.

 

این شامل بررسی های انتقادی از تمام جوهر های هدایت کننده رقابت و تکنولوژی های چسب، از جمله پاستورهای سبک، PTFs، پاسترهای لیزری یا عکس های الگوی، نانوذرات، جوهر های قابل کشش، جوهر های قالب، مس، آلیاژهای مس / نقره، نانوساختارها و موارد دیگر . در اینجا، ما آخرین سطوح عملکرد / پیشرفت، چالش های فناوری، تامین کنندگان کلیدی، بازار هدف موجود و در حال ظهور را در بر می گیرد و پیش بینی های لازم را ارائه می دهیم.

 

این همچنین یک ارزیابی دقیق از بیش از 25 بخش نرم افزار را فراهم می کند. در اینجا، ما نیازها / نیازهای بازار را تجزیه و تحلیل می کنیم، در مورد پویایی های کسب و کار، رهبری بازار و روند تغییر تکنولوژی، راه حل های رقابتی، راه اندازی آخرین محصولات / نمونه اولیه، بازیکنان کلیدی و پیش بینی های بازار در تن و ارزش، بحث می کنیم. بازارهای تحت پوشش عبارتند از: فتوولتائیک، الکترودهای لبه صفحه نمایش لمسی، خودرو (ضد آب، سنسور اشغال صندلی، صندلی بخاری، و غیره)، در الکترونیک قالب (خودرو، لوازم خانگی و غیره، الکترونیک و الکترونیک پوشیدنی، آنتن های 3D و چاپ متقابل، EMI Shielding الکترونیک چاپ شده 3D، جایگزینی ITO (هیبریدی، چاپ مستقیم و غیره)، پدیاستیزهای چاپی، حسگرهای خازنی و بیوگرافی، PCB (DIY / سرگرمی، حرفه ای، بذر و بشقاب)، RFID (HF، UHF)، چاپ TFT و حافظه ، نور OLED و نورپردازی LED بزرگ، خوانندگان الکترونیکی انعطاف پذیر و نمایشگرهای انعکاسی، بخاری های بزرگ (باتری، گیاه، صندلی و غیره)، قلم های هدایت کننده، دیجیتایزر ها و موارد دیگر.

 

در گزارش ما نیز بیش از 130 شرکت را پوشش می دهیم. برای اکثر ما، بینش ها را براساس اطلاعات اولیه که از طریق مصاحبه ها، بازدیدها، تعاملات نمایشگاه های کنفرانس، ارتباطات شخصی و غیره به دست می آید، ارائه می دهیم. برای بیش از 50 ما مشخصات کامل شرکت مبتنی بر مصاحبه شامل تحلیلگر SWOT دقیق و شاخص IDTechEx ارائه می دهیم. این شرکت فراهم می کند بینش ارزش برای موقعیت شرکت، استراتژی، فرصت ها، و چالش ها فراهم می کند.

 

اطلاعات بی نظیر بازار و بینش

این گزارش بر اساس سالهای تحقیق است. در طی پنج سال گذشته، تحلیلگران ما با بیش از 100 صنعت در صنعت مصاحبه کرده اند، از بسیاری از کاربران / تامین کنندگان سراسر جهان بازدید کرده اند، بیش از 20 کنفرانس / نمایشگاه مربوطه در سطح جهان حضور داشته اند و با بسیاری از بازیکنان صنعت همکاری کرده اند تا به استراتژی خود در این زمینه کمک کنند. بازار. به عنوان مثال، سال گذشته تنها 10 نمایشگاه در ژاپن، ایالات متحده آمریکا، تایوان، کره، آلمان، انگلستان و غیره مشاهده کردیم. پیش از این، تحلیلگران ما نقش مهمی را در تجاری سازی پاستای هدایت کننده ایفا کردند، به خصوص در صنعت فتوولتائیک. به موازات این، IDTechEx سازماندهی کنفرانس های پیشرو جهانی و نمایش های تجاری در الکترونیک چاپ شده را برای دهه گذشته در آسیا، اروپا و ایالات متحده آمریکا سازماندهی کرده است. این نشان می دهد کل زنجیره ارزش را در الکترونیک چاپ شده، از جمله تمام جوهر های هدایت جوهر، چاپگرها و کاربران نهایی، گرد هم می آورد. این به ما دسترسی بی نظیر به بازیکنان و آخرین اطلاعات بازار داده است.

 

در جستجوی چیز بعدی بزرگ

صنعت جوهر هدایت هنوز در جستجوی چیزهای بعدی است. فشارهای رقابتی ناخوشایند در بازارهای حجم اصلی سبب شده است تا بسیاری از تامین کنندگان به دنبال فرصت های نوین جدید بگردند. استراتژی شایع در حال حاضر به عنوان یک مجموعه گسترده ای از محصولات به عنوان ممکن است، کاشت چندین بازار تازه، گرفتن بازخورد مشتری تا حد امکان، و ایجاد شبکه ارزش در اوایل. هم اکنون تولیدکنندگان به شدت یکدیگر را تماشا می کنند، به سرعت محصولات قابل مقایسه را راه اندازی می کنند که منجر به فرسایش تمایز می شود. این امر باعث می شود که تامین کنندگان در یک اتصال قرار گیرند: از یک طرف، آنها می خواهند تکنولوژی را به مدت طولانی حفظ کنند تا آنها را در خانه به طور کامل خنثی کنند، اما از سوی دیگر، آنها باید به زودی به بازار برسند؛ زیرا بازخورد مشتریان را در بازارهای جدید تمایل می دهند که در آن نه چهره های شایسته و نه نیازهای مشتری به خوبی شناخته شده است. با وجود این همه، صنعت چندین منطقه کاربردی جدید را در دوره 2013-2016 شناسایی کرده است، زیرا به دنبال جوان سازی است.

 

تغییر چشم انداز کسب و کار

بازار فتوولتائیک در نیمه اول سال 2017 به خوبی به پایان رسیده است. این خبر خوبی برای ارائه دهندگان خمیر و پودر خواهد بود، با این حال صنعت همچنان نگران خواهد شد که در این بازار رقابتی بسیار گران قیمت که ممکن است تنها نوآوری افزایشی را تجربه کند، ممکن است به حداکثر مصرف نقره برسد. بازار الكترود لبه لمسی همچنان به دلیل روند چند ساله برای محدود كردن یك دیافراگم شکل می گیرد. این روند در حال حاضر به معرفی خطوط جدید برش کاغذی و برش لیزری منجر شده تا L / S 20/20 را به دست آورد. این نوآوری های جوهر تا کنون چاپ را برای رقابت باقی مانده است، اما صنعت همچنان در این مورد نگران کننده است؛ چرا که L / S در حال کاهش است.

 

فرصت های جدید رشد ظاهر می شوند

علاقه به پشت صحنه در الکترونیک در قالب (IME) باقی می ماند قوی است. در واقع صنعت بعد از چندین اشتباه شروع به موفقیت می کند. موج اول محصولات به بازار نزدیک است، شبکه های ارزش افزوده افزایش می یابد و تولید کنندگان حجم بیشتر از همیشه فعالیت می کنند.

 

تعداد پاستای کششی افزایش می یابد. دو سال یا چند سال پیش تنها چند تن از تولیدکنندگان این جوهرها را ارائه دادند، اما در سه ماه گذشته تنها با حداقل ده تامین کننده ارتباط برقرار کرده بودیم. محصولاتی که بیشتر در زمینه جوهر الکترونیکی تولید می شوند، در حال راه اندازی هستند، اما حجم آنها همچنان کوچک است و زنجیره ارزش ضعیف است. با این حال، صنعت در حال توسعه اولین حرکت موفقیت آمیز خود است.

 

آئروسل و دیگر فرآیندهای چاپ بدون تماس، در حال حاضر یکی از محققان مهم برای چاپ آنتن ها و سایر ریز های رسانا در اشیاء 3D است. ظرفیت تولید در حال حاضر، به ویژه در آسیا وجود دارد، و بسیاری از تامین کنندگان مواد، محصولات خود را با این فرایند واجد شرایط می دانند. پیشرفت تجاری در اینجا قرار دارد حفاظت از EMI به عنوان منطقه جدید مورد علاقه ظهور می کند. ما انتظار داریم تعداد چیپ ها با پوشش محافظ EMI conformal در لوازم الکترونیکی مصرفی به سرعت افزایش یابد.

 

رقابت بین اسپری کردن و اسپری کردن جوهر خواهد بود و درون جوهرها رقابت بر روی اندازه ذرات با نانوکویی های کوچک ارائه می شود در حالی که دیگران هزینه های کمتری را ارائه می دهند. در حال حاضر فیلم های مستقیم مشبک فلزی مش با عرض خطوط زیر 5Um امکان پذیر است، اگرچه بیشتر نمونه های اولیه هنوز در مرحله آزمایشی قرار دارند. با این وجود، آنها در معرض خطر درازمدت به فرایندهای مش فلزی دیگر در یک صنعت با هزینه بسیار حساس هستند. چندین فناوری نانوذرات نقره ای TCF از لحاظ تجاری رنج می برند، اما تازه های جدید تازه جای خود را می گیرند. راه حل های ترکیبی نیز با پیشرفت تجاری متوقف خود ادامه می دهند.

 

در صنایع خودروسازی مانند سنسورهای شلوغی چاپ شده، سنسورهای خازنی چاپی برای ماژولهای اطلاعات، و بخاری های صندلی تا حد زیادی پیشرفت خود را ادامه خواهند داد. تلاش برای توسعه و تجدید چاپ پنجره های ضد آب بر روی زیربغل های پلی کربنات نیز تشدید خواهد شد، در حالی که مش فلزی مشبک برای پنجره های ضد آب در مراحل اولیه تکنولوژی پیشرفته OEM های بزرگ ظاهر خواهد شد.

 

الکترونیک 3D چاپ شده (3DPE) همچنان یک فرصت نوآورانه است. تعداد چاپگرهای اختصاصی 3DPE افزایش یافته است، در حالی که جوهرها جوهرهای با درجه حرارت پایین را با سازگاری با انواع مختلف مواد تشکیل می دهند. چاپگرهای علاقه مند / DIY PCB علاقه کمتری به خود جلب می کنند، در حالی که چاپگرها با هدف پایان حرفه ای بازار به آرامی وارد بازار می شوند. روش PCB بذر و بشقاب تبدیل به فن آوری بالغ تر خواهد شد، اما برای پیدا کردن یک مزیت هزینه کافی برای سوئیچ گسترده ای، تلاش خواهد کرد.

 

پیزوالکتریک های بزرگ و بیوسنسورهای پاناسونیک چاپ شده برای تبدیل شدن به یکی از بزرگترین اجزای صنایع الکترونیک چاپ شده است. در اینجا، جوهر ها به عنوان میله های اتوبوس چاپی و اتصالات استفاده می شود. با وجود پیشرفت های تکنولوژیکی، ترانزیستور و حافظه چاپ شده در جستجوی برنامه ها باقی خواهند ماند. فرمول های ویژه برای اتصالات پشتی چاپ شده بر روی خوانندگان انعطاف پذیر و صفحه نمایش های انعطاف پذیر، رونق کوچکی در کوتاه مدت و بلند مدت را مشاهده می کنند. آرایه های LED بزرگ ساخته شده با چاپ به آرامی راه خود را به بازار می رسانند اگر چه رقابت با FPCB باقی می ماند در حالی که چالش اصلی در حال توسعه و فروش محصولات نهایی روشنایی است.

 

برنامه های دیگر متعددی وجود دارد که برای رسم رسانایی طراحی شده اند که در گزارش ما به طور دقیق در نظر گرفته شده است. نمونه هایی از جمله گرمایش، بسته باتری و گرمایش کارخانه، پنجره های انتخابی فرکانس و بسیاری موارد دیگر. هیچ کس نمی خواهد پشت سر بگذارد این بازارها هرچند فرصت های آینده را نشان می دهند. در واقع، همانطور که در زیر نشان داده شده است، تحقیقات IDTechEx پیش بینی می کند که این بخش های در حال ظهور تا سال 2027 تقریبا به یک فرصت بازار 400 میلیون دلار تبدیل خواهند شد. کشتی اکنون در حال قایقرانی است و هیچ کس نمی خواهد عقب نشینی کند. به همین دلیل است که شرکت ها در حال تخصیص منابع، اصلاح فرمولاسیون و توسعه اکوسیستم های تجاری هستند. به همین دلیل است که کسب و کار جوهر هدایت دوباره زنده است.


یک جفت:نانوذرات می توانند LED های بهتر، پرده های نامرئی را تحریک کنند بعدی:1. نانو مواد جامد نقره ای به عنوان بازار سیمای شفاف 2017 - تولید کنندگان، عرضه و پیش بینی ها 2022