اندازه کنترل طلا سنتز 4nm (طلا) نانوذرات خواص منحصر به فرد نوری، مورد استفاده در فتوولتائیک آلی، پروب های حسی، عوامل درمانی، دارو در بیولوژیکی و نرم افزار پزشکی، رسانای الکتریکی و تجزیه

اندازه کنترل طلا سنتز 4nm (طلا) نانوذرات خواص منحصر به فرد نوری، مورد استفاده در فتوولتائیک آلی، پروب های حسی، عوامل درمانی، دارو در بیولوژیکی و نرم افزار پزشکی، رسانای الکتریکی و تجزیه

ETEB فناوری، یکی از تولید کنندگان پیشرو و تامین کننده در چین، در حال حاضر به ارمغان می آورد با کیفیت شما و اندازه کنترل سنتز 4nm طلا (طلا) نانوذرات خواص نوری منحصر به فرد قابل اعتماد، مورد استفاده در فرایند فتوولتائیک آلی، پروب حسی، عوامل درمانی، تحویل مواد مخدر در بیولوژیکی .. .

جزئیات محصول

ETEB فناوری، یکی از تولید کنندگان پیشرو و تامین کننده در چین، در حال حاضر به ارمغان می آورد با کیفیت شما و قابل اعتماد اندازه کنترل سنتز 4nm طلا (طلا) نانوذرات خواص نوری منحصر به فرد، مورد استفاده در فرایند فتوولتائیک آلی، پروب حسی، عوامل درمانی، تحویل مواد مخدر در بیولوژیکی و پزشکی برنامه های کاربردی، هادی الکترونیکی و تجزیه است. خوش آمدید به خرید محصولات با کیفیت فله با ما و سفارشات سفارشی نیز استقبال می کنیم.

نانوذرات طلا


اندازه ذرات: 4nm

طلای کلوئیدی سل و یا کلوئیدی سوسپانسیون نانوذرات طلا در یک سیال، معمولا آب است. مایع است که معمولا یا یک رنگ شدید قرمز (برای ذرات کمتر از 100 نانومتر) و یا آبی / بنفش (برای ذرات بزرگتر).

با توجه به خواص نوری، الکترونیکی، و مولکولی تشخیص منحصر به فرد از نانوذرات طلا، آنها را موضوع پژوهش قابل توجه است، با برنامه های کاربردی در طیف گسترده ای از مناطق، از جمله میکروسکوپ الکترونی، الکترونیک، فناوری نانو، [3] [4] و مواد علوم پایه.

خواص نانوذرات طلا کلوئیدی، و در نتیجه برنامه های کاربردی خود، بستگی دارد به شدت بر اندازه و شکل خود را. [5] برای مثال، ذرات میله ای شکل هر دو عرضی و طولی حداکثر جذب، و ناهمسانگردی از شکل خود مونتاژ آنها مؤثر است.


برنامه های کاربردی

میکروسکوپ الکترونی

تحویل مواد مخدر

تشخیص تومور

ژن درمانی

عوامل فتوترمال

تشخیص گاز سمی

بیوسنسور نانوذرات طلا بر اساس

بیوسنسور نوری

بیوسنسور الکتروشیمیایی
یک جفت:SF-130 نقره ای چسباندن روی صفحه نمایش چاپ و مورد استفاده در تماس با برق، سوئیچ غشاء، صفحه کلید، FPC انجمن بعدی:3nm پالادیوم نانوذرات پایین پخت دما، مورد استفاده برای سنسور هیدروژن یا تجزیه

پرس و جو